מגזין מקום בעולם
מגזין מקום בעולם צילום: יח"צ

במגזין מקום בעולם מבית העיתון עולם קטן מרוצים מאוד ממאות המשפחות שהצטרפו למגזין החודש וקיבלו מתנה מנוי מטמון וכבר חרשו אתרי רשות הטבע והגנים, בעיתון מודעים לכך שרבים עוד לא יוצאים לחופשה ולכן האריכו את המבצע רק עד היום בחצות.

מאז ומעולם החלום של כולנו הוא לתת לילדים את החינוך הטוב ביותר, לפנות עבורם את כל הזמן הנדרש להם ולהיות עבורם בכל רגע נתון. בחלום זה נראה נפלא אבל בפועל שגרת היום יום משתלטת על כולנו וכאשר אנו פוגשים את הילדים מדובר בדרך כלל לאחר סיום יום עבודה מתיש כאשר גם לנו וגם להם את אין יותר מידי זמן עבור החינוך הרצוי. בנוסף, כולנו מנהלים מאבקים נגד זמן המסך, אבל ברוב הזמן אנו כושלים מול המסכים המרצדים הנראים נוצצים ומזמינים.

ב'מקום בעולם' מצאו את הפתרון מושלם לכך, גם מגזין נוער איכותי שיסייע לנו להתחבר מחדש לעולמם של בני הנוער, גם תוכן חינוכי וגם מתנה מיוחדת שתחזיר את בני הנוער למסלולי ומעיינות ארץ ישראל יחד עם כל בני המשפחה. פתרון אידיאלי לחופש ולסתם ימים בהם יש למתבגרים זמן פנוי אותו אנו לא רוצים שישרפו על דברים בטלים.

להצטרפות למקום בעולם לחצו כאן

עוד באותו נושא:

"הנוער שלנו שקוע יותר מידי במסכים, בתכנים ותוכניות שלא היינו מעוניינים שיהיו חשופים להם יותר מידי, לאו דווקא תכנים רעים, אבל תכנים ששואבים לילדים והנערים את מרבית הזמן הפנוי", אומר איתי גרנק מו"ל עולם קטן. "הגיע הזמן שבני הנוער יחזרו אל המילה הכתובה ואל הקריאה. את זה אנו מעניקים להם במגזין מקום בעולם, חומר קריאה איכותי ומעשיר"

עוד מוסיף גרנק: "אנו מציעים פה הטבה כפולה, גם מנוי לעיתון נהדר וגם כרטיס מטמון בו כל המשפחה תוכל לצאת ולטייל בארץ ישראל, גם חומר קריאה איכותי וגם גיבוש משפחתי בתוך ערכי ארץ ישראל, מזמין אתכם להצטרף אלינו, המבצע נגמר היום , מאות נהנו ממנו וזה הזמן של האחרונים לא לפספס את ההזדמנות".

להצטרפות למגזין מקום בעולם ב32 ₪ בחודש בלבד וקבלת כרטיס מטמון

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו