עמית סגל וברוך קרא
עמית סגל וברוך קרא צילום: חנה טייב ובאדיבות המצלם

עימות ברשת החברתית בין פרשן חדשות 13 ברוך קרא לפרשן חדשות 12 עמית סגל סביב משפט נתניהו.

תחילה סגל ביקר מאמר שפרסם קרא באתר וואלה: "במסגרת מדיניות החינוך מחדש של שופטי ישראל, התפרסמו לאחרונה חמישה מאמרים שונים שקובעים שמשפט נתניהו מנוהל רע, חקירת העד ישועה נמרחת, ובכלל - למה לא להתקדם כבר להרשעה. להלן דוגמא ממאמר של פרשן ערוץ 13 בוואלה, שמתגעגע לדוד רוזן, השופט היעיל מהולילנד".

קרא שיתף את אותו ציוץ של סגל וכתב כי מדובר ב"מפגן בורות מביך". בהמשך הסביר: "שמואל דכנר העיד במשפט של 16 נאשמים. בחקירה הנגדית של נאשם 8 (אהוד אולמרט) הוא מת. תיק 4000 הוא תיק נגד שני נאשמים, ואנחנו כבר חצי שנה עם העד הזה. לא משנה כרגע מי מנסה למרוח. במאמר אני מדגיש שאין לי שום טענה לסניגורים".

קרא המשיך "הרמיזות המכוערות שלך לגבי תדרוך הן סוג של דיבה, אבל כנראה נובעות מההרגלים שלך עם נתניהו והן בבחינת השלכה פסיכולוגית. ובכן, לא קיבלתי אף תדרוך בנושא אני פשוט יושב הרבה באולם ורואה איך המשפט מתנהל. מוזמן לבוא לבקר".

סגל צייץ בתגובה: "מי מתנדב לייעץ לברוכי שלא כדאי להאשים אחרים במפגן בורות מביך כאשר במפגן בורות מביך הוא מגלה שאין לו מושג כמה נאשמים יש בתיק 4000? שלושה נאשמים, לא שניים".

ברוך קרא השיב לו "כמה פתטי מצדך, מיד בהמשך השרשור, דקה אחרי, מופיע התיקון. נתפסת במערומיך ואתה מנסה להשליך גרגירי חול בחזרה. בפעם הבאה תשקיע את האנרגיה בבדיקת עובדות; עדיף מלדקלם קשקוש שקיבלת".