חשש למתקפת האקרים
חשש למתקפת האקרים צילום: iStock

עולם עבירות המין השתנה לבלי היכר בשנים האחרונות והוא מתבסס בהמון מקרים על פעולות סייבר אינטרנטי וניסיונות להעברת מידע דרך רשת האינטרנט.

השילוב שבין עבירות מין לבין עבירות סייבר הופך להיות הרבה יותר מורכב והרבה יותר מאתגר, ולכן גם המערכת המשפטית מחויבת לפעול בצורה נחרצת וחד משמעית על מנת לתבוע בשמם של הקורבנות בהליך פלילי.

וכאן נכנסים לתמונה עורכי דין מקצועיים כמו עורך דין אלון ארז, שיכולים להציע עזרה וידע נרחב בתחום.

פרצות מחשוב שיכולות לייצר כר פורה לפגיעות מיניות

כל עורך דין פלילי מוביל שמתעסק בתחום המחשבים והסייבר יכול לציין בפניכם כמה תיקים שבהם הוא התמודד עם עבירות מחשב קשות שקשורות לתביעות בתחום הפדופיליה או ההטרדות המיניות.

בשנים האחרונות זהו שינוי מגמה של ממש, בעיקר בגלל יכולות סייבר מתקדמות גם של אזרחים מן השורה, שעולות לכותרות עם תיקים פליליים מורכבים מאוד.

הסכנה והדרך המקצועית להתמודדות – רק ברמה המשפטית

האתגר האמיתי שלכם הוא להוציא את הצדק לאור ולהתמודד עם הבעיה ברמה המשפטית המקצועית. בעבירות מחשב קיים קושי למצוא את האדם שעומד מאחורי ביצוע העבירה בפועל. חומות הגנה וטכנולוגיות מאפשרות לבצע עבירות סייבר מתוחכמות, אשר פוגעות באנשים ונכסים או בכספים בצורה בעייתית מאוד.

אבל אם כבר הצלחתם למצוא רמז והוכחות לקיומה של עבירה, אין שום סיבה שלא תתמודדו ברמה המשפטית המקצועית המתאימה עם העבריין הפוגע בחפים מפשע.

רשויות החוק יכולות וצריכות להיות חלק מהטיפול

כל מה שצריך לעשות ברגע שאתם מגלים מי הוא האדם והאם הוא אחראי על העבירה הפלילית, הוא לערב את רשויות החוק.

למשל, כאשר מדובר על סחר בסמים דרך האינטרנט, בעזרתו של עורך דין עבירות סמים ניתן לפנות למשטרה ולפרקליטות על מנת להגיש כתב אישום ולהציג את כל ההוכחות שיש לכם בצורה מקצועית המתאימה.

מכאן והלאה, יתנהל הליך משפטי מהימן, ובו יעלו על פני השטח כל העדויות עד שבית המשפט יכריע אם האדם אשם או זכאי.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלון ארז מציע שירותי עריכת דין לאנשים שמתמודדים עם פגיעות סייבר או לחשודים שנמצאים תחת חקירה.

אנו מכירים את רזי החוק ויודעים איך להציע לכל אחד ואחת את הפתרונות הנכונים לצרכיו שלו, לאורך כל תהליך החקירה והמשפט.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלון ארז: 0507368203.