ח"כ בצלאל סמוטריץ' (הציונות הדתית) אמר היום (ראשון) במהלך סיור שדולת ארץ ישראל בהר חברון כי ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו נכשל "כישלון חרוץ" בטיפול בהשתלטות הפלסטינית על יהודה ושומרון.

"דרום הר חברון הוא האזור עם הכי פחות התיישבות יהודית ועם הכי הרבה עתודות קרקע של אדמות מדינה", אמר ח"כ סמוטריץ' לערוץ 7. "לא סתם הרש"פ מזהה את האזור הזה כאזור אסטרטגי ועובדת קשה לייצר רצף מהערבים של חברון לכיוון מזרח בנסייון לייצר רצף לכיוון ירדן. התמונות פה הן באמת מזעזעות".

"זה לא התחיל בממשלה הזאת", הוסיף. "זה סיפור של עשר שנים. בעניין הזה נתניהו נכשל כישלון חרוץ. הייתי שנים ברגבים, חבר הכנסת העשרים מהספסלים האחוריים, מנסה לצעוק אך כנראה לא מספיק".

לדבריו, "המצב נמצא ברגעים הקריטיים שלו. אנחנו רגע לפני שזה אל-חזור ומדינת ישראל על ממשלותיה וזרועותיה חייבת להתעשת ולהחליט שהיא מסמנת קו אדום על המשך ההשתלטות הזו, רגע לפני שהיא הופכת לבלתי הפיכה".

"אני מתחייב באופן אישי, כשאנחנו נחזור בעזרת ה' לשלטון, לא לחזור על טעויות עבר ולאפשר לאירועים האלה להתממש וזה בכלל לא משנה מי יעמוד בראשות הממשלה", כך ח"כ בצלאל סמוטריץ'.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו