השר הנדל
השר הנדל ערוץ 7

שר התקשורת יועז הנדל מגיב לביקורת הקשה שספג מהציבור החרדי לאחר פגישתו עם רבנים ואדמו"רים בנוגע לקומת הטלפונים הכשרים.

"כיבדתי את האדמו"רים מאוד. אני לא יושב בפגישות מקצועיות עם כיפה, אם הייתי הולך להדלקת נרות הייתי שם כיפה. אני לא מרגיש צורך להצטדק בפני אף אחד", אמר הנדל בראיון ל-103FM.

לדבריו, "בתוך השיחה היו שם גם מילים קשות שסותרות את תפיסת עולמי. אני חושב שבמפגש שבין המדינה לבין המגזר, המדינה תמיד גוברת".

הוא תקף את ח"כ משה גפני: "אני לא מוכן שהוא יקרא לי 'פריץ'. יש לו בעיה עם ההבנה מה זה יהודי ריבוני בארצו - אין פריצים פה, יש יהודים. אפשר להתווכח, אפשר להגיד שאני טועה, אבל אין כאן פריצים. אם הייתי יכול, הייתי מקים קואליציה רק עם מפלגות שכל חבריהם שירתו בצבא עם תפיסת עולם ציונית".

"יש לי ביטחון עצמי ביהדות, בציונות ובמחויבות שלי למדינה. מצחיק אותי שכאלה שלא הגנו יום אחד בחייהם על המדינה ולא עשו כלום למענה, תוקפים אחרים ומסבירים לך כמה אתה פטריוט. אני מאוד שמח עם מה שאנחנו עושים", הוסיף.

השר תקף את האופוזיציה וטען שהממשלה הנוכחית, גם אם היא בעייתית, טובה לישראל. "קואליציה עם רע"מ? יש פה תהליך שיכול לעשות בסופו של דבר טוב. נכון להיום אני חושב שהצלנו את מדינת ישראל מהליכה למסלול לא בריא - מסלול של פולחן אישיות ותמיכה באדם אחד על פני האינטרסים של מדינת ישראל".

הנדל התייחס לסקרים המנבאים כי מפלגתו, תקווה חדשה, אינה עוברת את אחוז החסימה. "הסקרים? הסקרים החשובים הם הבחירות. סקרים בינתיים לא כל כך רלוונטיים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו