גיוס נוב' 21 למסלולים החרדים
גיוס נוב' 21 למסלולים החרדים צילום: עמותת נצח

חרדים על מדים: מאות בני משפחה נרגשים גדשו הבוקר (ראשון) את מתחמי הגיוס וליוו את המתגייסים החדשים למסלולים החרדים השונים בצה"ל.

במסגרת גיוס מחזור נובמבר 2021 למסלולים החרדים השונים בצה"ל, יצאו המתגייסים מתל השומר למגוון מסלולים כדוגמת גדוד נצח יהודה, תומר גבעתי, חץ צנחנים, פלגת הנגב בחיל האוויר ועוד.

הגיוס לכל היחידות החרדיות מתבצע בו זמנית בבקו"ם בתל השומר, לשם זרמו מכל רחבי הארץ המלש"בים לאחר שלוו על ידי משפחותיהם. החיילים שמגיעים לתל השומר ממויינים כל אחד ליחידה שלו ומשם עושים את דרכם להליך שרשרת החיול ולאחר מכן לבסיסי הטירונות.

רבני עמותת 'נצח יהודה' המלווים את חיילי כלל המסלולים החרדים בצה"ל במהלך שירותם, המתינו למתגייסים הטריים בתל השומר ובשאר נקודות האיסוף ברחבי הארץ, קידמו את פניהם, העניקו להם כיבוד קל ובירכו אותם בברכת הצלחה. אחר הצהריים יגיעו רבני ונציגי הארגון לבסיסים השונים על מנת להמשיך ולעמוד לצד החיילים.

הרב אבי קמיצי יועץ מלווה בעמותת 'נצח יהודה' אמר הבוקר: "בכל יום גיוס אני נרגש מחדש לחבק את הנערים האמיצים שבחרו לשרת בצה״ל ולהגן ולהקריב למען עם ישראל ללא כל תמורה. אין מעלה גדולה מזו".