גפני וליאון
גפני וליאון יח"צ

החרדים יריצו פעם נוספת את משה ליאון לראשות עירית ירושלים? במהלך טקס חניכת כיתות בתלמוד תורה 'תורה ודעת' החמיא יו"ר יהדות התורה ח"כ גפני לראש העיר ליאון ובירכו שימשיך לקדנציה נוספת.

בדבריו סיפר כיצד הרב קנייבסקי היה מעורב בבחירתו של ליאון לקדנציה הנוכחית. "בליל הבחירות לעירייה, מרן שר התורה לא הלך לישון עד שלא יתקבלו התוצאות מירושלים. הוא חרד והתפלל להצלחתו של ראש העיר משה ליאון, ושמח שמחה גדולה על ניצחונו", אמר גפני.

"ואכן, מאז, כל יום שעובר אנחנו מבינים את גודל הניצחון. אנחנו יכולים לומר על תקופת הכהונה של משה ליאון "תודה רבה על כל מה שנעשה כאן".

בהמשך רמז על התמיכה החרדית העתידית. "אנחנו צופים פני העתיד ויודעים שכל ההבטחות יתממשו. חלק כבר מומשו בקדנציה הנוכחית, וחלק בקדנציה הבאה, שגם בה ראש העיר יהיה משה ליאון בעזרת השם".

ראש העיר משה ליאון אמר כי "חנוכת התלמוד תורה הוא עוד נדבך בבניינה של השכונה המפוארת הזו. עשינו על מאמץ אפשרי בבנייה ובאבזור, לרווחת התלמידים והמורים. כשבאתי לכאן הבוקר ניגשו כמה רבנים ומורים להודות לי.

"אני רוצה לומר לכם: התודה הכי גדולה שאנחנו רואים את הילדים הצדיקים האלו לומדים תורה. אין שמחה גדולה מזו. אני מתפלל ומקווה שכל הילדים שלומדים כאן עכשיו ואלו שילמדו פה בעתיד, יצמחו לתלמידי חכמים גדולים לתפארת עם ישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו