צ'ארלי ד'אמליו
צ'ארלי ד'אמליו צילום: רויטרס
בשנים האחרונות, ובעיקר לאורך מגפת הקורונה שהביאה איתה סגרים וגרמה לאנשים רבים להסתגר בבתיהם, הפכה הרשת החברתית טיקטוק לאחת הפופולריות בעולם.

כעת מתברר כי הכוכבים הגדולים של טיקטוק גרפו לכיסם מיליוני דולרים בשנה החולפת.

בראש הרשימה ניצבות האחיות צ'ארלי ודיקסי ד'אמליו מארה"ב. צ'ארלי ד'אמליו, רקדנית בת 17 בלבד, גרפה לכיסה בשנה החולפת סכום של 17 מיליון דולר לאחר שהעלתה סרטוני ריקוד שהפכו לפופולריים במיוחד ואף הביאו סוכנות כשרונות להחתים אותה על חוזה עתק. היא אף השתתפה בפרסומות רבות בארה"ב, כולל עבור חומוס של חברת "שטראוס". היא נהנית ממספר עצום של 133 מיליון עוקבים.

מיד אחריה ברשימה ניצבת אחותה דיקסי בת ה-20, זמרת עם 57 מיליון עוקבים, שאף שיחקה בסדרת רשת ביוטיוב, ורשמה הכנסה של 10 מיליון דולר בשנה שעברה.

במקום השלישי ניצבת אדיסון ריי, זמרת, שחקנית ורקדנית אמריקאית בת 21, שגרפה לכיסה 8.5 מיליון דולר בשנה שעברה ונהנית מ-86 מיליון עוקבים אדוקים. במקום הרביעי נמצאת בלה פורץ', אושיית רשת פיליפינית-אמריקאית בת 24 עם 87 מיליון עוקבים, שהעלתה בעיקר סרטוני מוזיקה קצרים שהפכו אותה לפופולרית והכניסו לחשבון הבנק שלה 5 מיליון דולר.

צמוד אליה עם הכנסות של 5 מיליון נמצא ג'וש ריצ'ארדס, מוזיקאי, שחקן ומנחה תוכניות אירוח מקנדה, עם 26 מיליון עוקבים. את החמישיה הראשונה של כוכבי טיקטוק המרוויחים ביותר סוגרת אוואני גרג, אמנית איפור בת 19 שגם שיחקה בסדרת רשת. לגרג יש 39 מיליון עוקבים, והפופולריות שלה הכניסה לחשבון הבנק שלה סכום מכובד של 4.75 מיליון דולר בשנה שעברה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו