בצלאל סמוטריץ' בישיבת חומש
בצלאל סמוטריץ' בישיבת חומש צילום: דוברות

יו"ר מפלגת 'הציונות הדתית' ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיע הבוקר (שלישי) לישיבת חומש והצטרף ללימוד סדר הבוקר עם בחורי ואברכי הישיבה.

מפלגת הציונות הדתית ביקרה אתמול באוהל המחאה של ראשי הרשויות ביו"ש נגד הרס חומש. ח"כ סמוטריץ' הבהיר כי פגיעה בישיבה שתפגע בבחורי הישיבה ובהתנהלות שקדמה לרצח יהודה דימנטמן הי"ד תהיה פרס לטרור ועידוד למחבלים שביצעו את הפיגוע.

"אסור לתת לכך יד", אמר ח"כ סמוטריץ'. "בחומש נמצאים עכשיו ממשיכי דרכם של מתיישבי חניתה, דגניה ומטולה. זהו המשך המפעל הציוני".

לדבריו, "במשך כל ימיה של הציונות היו מי שנחלשו והתעייפו אבל את ההיסטוריה אותה אנו חיים, כתבו האמיצים והנחושים שלא התבלבלו וידעו לומר בקול ברור - ארץ ישראל היא של עם ישראל, ומי שמבקש לחסל את מדינת ישראל ימצא אותנו עומדים מולו כחומה בצורה. המאבק הזה בחומש הוא המשך המפעל הציוני והמאבק ממשיך ומתקיים גם בגליל ובנגב ובכל חלקי הארץ, במאבק הזה ננצח".

"בשילוב ידיים של המחנה הלאומי, נחליף את הממשלה, נתקן את נזקיה ונמשיך להצעיד את מדינת ישראל בדרכם של המתיישבים החלוצים מאז קום המדינה", הוסיף. "כל נסיגה מהמציאות שהייתה בחומש לפני הירצחו של יהודה דימנטמן, תהיה כניעה מסוכנת לטרור ואסור לתת לזה יד".

אתמול, לאחר ששוטרים הפעילו אלימות קשה נגד בחורי ישיבת חומש בעת שהגיעו להחרים ציוד בנייה, שיתף ח"כ סמוטריץ' תמונת אחיינו תחת השוטרים וכתב: "זה האחיין הצדיק שלי שניצל בנס בפיגוע בחומש. הוא היה ברכב ויהודה דימנטמן הי"ד החזיר את נשמתו ליוצרה ממש בידיים שלו. אחרי שהנשמה שלו נפצעה בפיגוע, היום הוא נפצע בכל חלקי גופו כשחטף מכות, בעיטות ואגרופים מהשוטרים שממשלת ישראל שלחה רק כי שכב על אדמת חומש".

תמונה

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו