זירת התאונה
זירת התאונה צילום: דוברות מד"א

אוריאל מלכה בן 24 מבת ים ושירה יתאיו בת 19 מקרית אתא הם ההרוגים בתאונה הקשה שאירעה שלשום סמוך למחלף מסובים בין רכב פרטי ואוטובוס.

המשטרה עדיין חוקרת את נסיבות התאונה, אך מחקירה ראשונית עלה כי הרכב בו נסעו השניים סטה מנתיבו, התנגש במכונית ומיד אחר כך בחלקו האחורי של האוטובוס. בתאונה נפצעו עוד שניים באורח אנוש וקשה.

מלכה תכנן להינשא בזמן הקרוב לבת זוגו בשנתיים האחרונות עדן קטייב. היא סיפרה לעיתון 'ידיעות אחרונות: "אחותו ירדן התקשרה ואמרה לי שהוא עבר תאונה, נסעתי לתל השומר ובישרו לי את הבשורה הנוראית. הוא היה כל העולם שלי, החבר הכי טוב שלי. רצינו לטוס יחד, להקים בית להתחתן ולהביא ילדים. הוא רצה לעשות אותי מאושרת. בשבוע שעבר הוא רשם לי אני לא רוצה שתחסרי לי לעולם בסוף הוא חסר לי לכל החיים".

אימו אניטה, שנפצעה לפני כמה שנים בתאונה ואוריאל היה מטפל בה סיפרה: "הייתי מעירה אותו בנשיקות, כמו שמעירים תינוק. מתקשרת אליו אחרי הצהריים. עכשיו למי אני אתקשר? את מי אעיר? אני לא מאמינה שאני קוברת את הילד שלי. את הבן שלי".

דודה של שירה יתאיו, אנדועלם, סיפר לאתר וואלה! כי היא היתה תלמידה מצטיינת. "היא חלמה להיות רופאה והיתה העוגן של הבית שלה".