טלי מורנו וספי עובדיה
טלי מורנו וספי עובדיה צילום: חדשות 13

שינויים ברצועת הבוקר של גלי צה"ל: מגישת החדשות והעיתונאית, טלי מורנו, והעיתונאי ספי עובדיה, יובילו את רצועת הבוקר המתחדשת של גלי צה"ל בתוכנית אקטואליה חדשה, שתשודר מדי בוקר, בימים ראשון עד רביעי, בשעות 08:00 עד 10:00.

השניים יחליפו את ישי שנרב ורזי ברקאי שסיימו את הגשתם בתחנה ויחלו את תוכניתם בחודש הבא.

מגל"צ נמסר כי "התוכנית תשלב ראיונות בולטים בנושאים המובילים על סדר היום, שיחות עומק בעניינים הניצבים בקדמת השיח הציבורי ואת מיטב התוצרת של כתבי גלי צה"ל, בדיווחים חדשותיים שוטפים, בדיקות עומק וחשיפות מיוחדות".

מורנו, עיתונאית ואשת חדשות ותיקה, הובילה ב-20 השנים האחרונות שורה ארוכה של משדרי חדשות ורצועות אקטואליה בערוצי הטלוויזיה 13 ו-12. בין תפקידיה הבולטים ניתן למנות את הגשת המהדורה המרכזית של חדשות 13 לסירוגין במשך 7 שנים, הגשת המגזין 'שישי' והגשת 'חדשות השבת. בערוץ 2 הובילה את רצועת הבוקר של הזכיינית 'קשת'. את שירותה הצבאי עשתה מורנו בגלי צה"ל.

ספי עובדיה, הוא עיתונאי, מגיש ופרשן פוליטי ב-16 השנים האחרונות, שבמהלכן היה חתום על חשיפות עיתונאיות משמעותיות. הוא החל את הקריירה ככתב גלי צה"ל בכנסת וב-7 השנים האחרונות שימש ככתב הפוליטי של חדשות 13. את שירותו הצבאי עשה בתחנה ככתב ספורט ובשנים שאחר כך הגיש תוכניות אקטואליה.