דונלד טראמפ
דונלד טראמפ צילום: רויטרס

הנשיא לשעבר גייס סכום עתק לקראת התמודדות נוספת על הנשיאות? ארגונו הפוליטי של דונלד טראמפ, Save America, צבר סכום עתק של 122 מיליון דולר עד היום, לאחר שבמהלך המחצית השנייה של שנת 2021 הצליחו הארגון לגייס 51 מיליון דולר.

בכך הבטיח טראמפ כי אם יחליט להתמודד שוב על הנשיאות לקראת הבחירות בשנת 2024, הוא יזכה ליתרון מובהק על פי כל מועמד אחר בבחירות המקדימות של המפלגה הרפובליקנית.

בהודעה שפרסמה ועדת הפעולה הפוליטית של טראמפ, Save America, נמסר כי 51 מיליון הדולר גויסו על ידי הנשיא לשעבר מה-1 ביולי ועד ה-31 בדצמבר 2021.

"הנשיא לשעבר דונלד ג'יי טראמפ בנה ארגון פוליטי שממשיך לכבוש ולהגדיר את עתידה של המפלגה הרפובליקנית. אין ספק שגל "הופכים את אמריקה לגדולה שוב" (Make America Great Again) יתרסק על פני בחירות האמצע וימשיך להתקדם להתקדם כל הדרך עד 2024", אמר דוברו של הנשיא, טיילור בודוביץ'.

כמות המזומנים הכוללת של טראמפ לקראת התמודדות אפשרית בבחירות הקרובות, היא גבוהה כעת יותר מפי שניים מאשר הסכום שהצטבר בחשבון הבנק של הוועדה הלאומית הרפובליקנית, שהודיעה ביום שני כי החלה את שנת 2022 עם סכום של 56.3 מיליון דולר.

בעקבות גיוס הכספים המרשים, תקף הנשיא לשעבר טראמפ את התקשורת האמריקאית וטעם כי היא מנסה להסתיר את ההישג יוצא הדופן שלו. "כלי התקשורת המזויפים עשו כל שביכולתם כדי לא לדווח על השיא של 122 מיליון דולר שגויס עבור Save America והודיעו בפומבי אמש, הם שונאים ששברתי את כל השיאים. ה"ניו יורק טיימס" הנופל מסרב להכיר בכך שכוחה של אישור טראמפ חזק היום הרבה יותר מאי פעם - הוא כמעט ללא רבב''.

''המדינה שלנו לעולם לא תוכל להיות שוב חזקה אלא אם כן תהיה לנו תקשורת כנה, פתוחה והוגנת, ולמרבה הצער התקשורת שלנו מזויפת ומושחתת ברובה. האנשים שלנו דורשים את האמת", מסר טראמפ בהצהרה.