ח"כ מיקי זוהר מהליכוד אומר לערוץ 7 כי המצב הפוליטי שנוצר אחרי פרישתה של ח"כ עידית סילמן מהקואליציה חושף עוד טפח בנוגע להתנהלות הממשלה הנוכחית.

"הבלוף של נפתלי בנט מתגלה. כולם כבר מבינים שהוא לא ימין וגם החברים שהיו איתו כשהוא הבטיח להם ימין, מבינים שהוא לא יכול לעמוד בהבטחה שלו, משום שהוא לא יכול לעבור את מועצת השורא והשמאל הקיצוני בממשלה", טוען זוהר.

לדבריו, "אני עד לרגעים אלה מחכה לגינוי של נפתלי בנט לדבריו של איימן עודה ועוד לא שמעתי אותו. זה משום שבנט מנהל משא ומתן עם הרשימה המשותפת על תמיכה מבחוץ. זה נפתלי בנט - הוא מכר את האידיאולוגיה והערכים בשם האופורטוניזם והישיבה על הכסא. האמת מתגלה, הציבור מבחין בזה".

זוהר אומר כי הליכוד לא צריך למהר להפיל את הממשלה. "כשזה 60-60 אפשר לעצור את המעשים הגרועים שלהם נגד מדינת ישראל, הם לא יוכלו לקדם שום דבר ורק יתפלשו בבוץ של עצמם מה שיוביל אותם לאובדן של קולות מהימין ובמערכת בחירות נשיג 61 מנדטים".

"אנחנו חייבים להמתין בסבלנות לנפילת הממשלה ואחרי שנזכה בבחירות לעשות את הדבר המתבקש: להקים את בניין המשילות הימנית: לחוקק את פסקת ההתגברות וחוקי משילות. הממשלה הזו תיפול ואנחנו נשיג את ה-61", הוא מסכם.