ישי ריבו בהופעה
ישי ריבו בהופעה צילום: דוברות

הזמר ישי ריבו מגיב לראשונה לאירוע שהתרחש בשבוע שעבר, במהלכו הפסיקו שוטרים את הופעתו באזור אוונטורה (Aventura) מצפון למיאמי שבפלורידה.

הזמר הורד מהבמה בזמן שהוא מבצע את הלהיט "הלב שלי".

במייל שיצא מטעם ריבו לרוכשי הכרטיסים נכתב, "קודם כל אני מודה לכם, מעריצים יקרים שלי, על שחגגתם איתנו אתמול בלילה. לצערי לא ניתנה לנו ההזדמנות להעניק לכם את החוויה כפי שהתכוונו. כפי שהבנתם המשטרה קיבלה החלטה לעצור את המופע למרות שלא הייתה שום סיבה מוצדקת לכך".

"מאתמול אנחנו לא מפסיקים לקבל מכם מסרים של אהבה וחיבוק, זה כל כך מרגש וכל כך לא ברור מאליו. למרות הכל, הרגשנו שהיה לנו ערב קסום ומיוחד, אך חשוב לנו להעניק לכם הזדמנות ליהנות מהמופע כפי שהתכוונו גם אמש. אני אשמח להזמין אתכם לכל אחת מההופעות העתידיות שלנו בכל מקום בעולם וללא הגבלת זמן", הוסיף.

אחד המשתתפים בהופעה כתב לאחר שהזמר הורד מהבמה: "הוא הופיע 45 דקות - 45 דקות קסומות - ואז הורידו אותו". לפי הקהל, ההופעה הופסקה בגלל רעש ותלונות של התושבים באזור.

באזור אוונטורה מתגוררים אלפי יהודים, בהם ישראלים רבים, ובו לפחות שמונה בתי כנסת, מסעדות ובתי כנסת השייכים לקהילה הישראלית. האזור נחשב פופולרי בקרב תיירים המגיעים לחופי הרחצה הרבים של העיר.

סמוך לאזור התרחש אסון קריסת בניין המגורים בן 12 קומות. מהריסות הבניין חולצו 98 הרוגים ו-11 פצועים.