יו"ר תנועת 'בואי הרוח' הרב יגאל לוינשטיין, הסביר בסרטון חדש בסדרת 'מעבר לפינה' של ארגון חותם, מה לדבריו מפחיד באמת את נושאי דגל הלהט"ב, וקורא להפסיק לחשוש מפניו ולפחד ולהיבהל ממנו.

"הדגל שמאחורי, דגל הלהט"ב, מתנופף כעת בכל הארץ", אמר הרב לוינשטיין. "הדגל הזה פעם ניסה לספר לנו אני מסכן, תרחמו עליי. אבל אנחנו רואים שיש כאן תהליך אחר לחלוטין. הוא כופה על כולנו, הוא רודה בכולנו, הוא מאיים על חברות, הוא מאיים על אנשים, הוא משתיק אנשים".

"למה הדגל הזה מתנהג כך? ממה הוא מפחד? כנראה הוא מפחד מאמת גדולה, מדגל אחר, דגל קטן, הדגל הזה, הדגל של התורה, הדגל שכל ילדי ישראל מנפנפים איתו כל שמחת תורה, דגל של האמת, דגל של נצח ישראל, דגל של קדושת ישראל", קבע.

לסיום, קרא הרב לוינשטיין להפסיק לפחד ולזקוף קומה מול דגל הלהט"ב: "כתוב בה בתורה שלנו 'זכר ונקבה בראם, ויקרא שמם אדם'. בצלם אלוקים ברא את האדם, דווקא זכר ונקבה, זה האופן שבו מתגלה האדם. ויותר מזה אמרה התורה, לא רק מה ראוי שיהיה, גם אמרה מה לא ראוי שיהיה וכינתה את הדגל שמאחוריי תועבה. לא צריך להיבהל מהם, לא צריך לפחד מהם, צריך לזקוף קומה. נצח ישראל, הדגל הקטן שלנו ראה הרבה דגלים בהיסטוריה, הרבה פסלים בהיסטוריה וגבר על כולם. "נצח ישראל לא ישקר ולא ינחם כי לא אדם הוא להנחם".

הסרטון החדש מבית 'בואי הרוח' וארגון חותם מתווסף לסדרת הסרטונים "מעבר לפינה". הסדרה מכילה סרטונים קצרים המעלה סוגיות רבות ומגוונות בנושאי זהות וערכים במדינת ישראל של ימינו - מנקודת מבט יהודית.