גן לאומי אפולוניה
גן לאומי אפולוניהצילום: אדר סטולרו מליחי

טיולים בטבע – גם בימי הקיץ החמים

לצד נופי שקיעה ורוח קלילה של ערב בטבע, תוכלו להצטרף ולהנות מסיורים מודרכים, מופעים, סדנאות, ריחות והפעלות- רשות הטבע והגנים התאימה את שעות הביקור ואת שלל הפעילויות לשעות הנעימות יותר של היום ומאפשרת בילוי משפחתי חווייתי ומהנה.

הגן הלאומי ציפורי

בחודש יולי, עם פתיחת החופש הגדול, גן לאומי ציפורי מציע מגוון פעילויות בעיר הגלילית העתיקה – מאימון יוגה מול הנוף בשקיעה ועד לסיור מיוחד בין שביל התבלינים לכרמי הגפנים.

היוגה יתקיים בימי שלישי בשעה 19:00 בערב, מופע פעמונים בשעות 18:00, 20:00 בכל יום ראשון, שלישי וחמישי הגן יהיה פתוח עד השעה 20:00

סיור בשביל התבלינים בין הגפנים יתקיים בימי ראשון וחמישי בחודש יולי ובימי שלישי 5.7, 19.7, בשעה 18:30

הגן הלאומי מגדל צדק

בגן הלאומי במשקיף על כל גוש דן יתקיימו פעילויות לקראת סוף השבוע בימי רביעי וחמישי, הגן מציע מספר סיורים שיתקיימו בשעות אחר הצהרים מופעי תיפוף ומוסיקה, וסיור עששיות לכל המשפחה.

הסיורים הם חלק מפרויקט ההדרכות של משרד התיירות במטרה לסייע למורי הדרך בארץ.

הגן הלאומי אפולוניה

קיץ מול הים - בגן הלאומי אפולוניה. בכל ערב חוויה שונה; כתבי חידה, סיפורי אבירים, סיורי שקיעה ומלאכות קדומות הם רק חלק משפע הפעילויות שירעננו את הקיץ עם בריזה, אוויר טוב ונוף מקסים.

גן הלאומי בית שערים:

בגן הלאומי בית שערים יחכו לכם סיורים מדהימים בצערות היסטוריות בהם צעדו יהושע בן נון ושלמה המלך, באתר ישנו מיצג- חיזיון אור קולי המפרט על המנורה שהייתה בבית המקדש ועל המסלול שעשתה עד שהפכה לסמל מדינת ישראל.


ברשות הטבע והגנים מציינים כי ישנם גנים שבימי הקיץ והחופש הגדול יישארו פתוחים עד שעות מאוחרות יותר וכי יש לבדוק ולהתעדכן באתר של רט"ג, בנוסף, הסיורים ושעות הפעילויות שנפתחו לימי החופש הגדול מופיעים גם הם באתר ובכך לבחור את הפעילות המתאימה ביותר עבורכם .

אור כהן, מרשות הטבע והגנים, "זיהינו את הצורך של ישראלים רבים לטיולים מרעננים בחופשת הקיץ, ועל כן פעלנו להאריך את שעות פתיחת האתרים והפעילות ולהוסיף חוויות רבות למשפחות שמעוניינות לטייל וליהנות מהטבע בשעות נעימות יותר. אנחנו נרגשים מאוד לקראת חופש גדול עמוס בפעילויות אחר הצהריים וערב לכל המשפחה"