סטייסי סולומון וג'ו סוואש
סטייסי סולומון וג'ו סוואש צילום: רויטרס

לאחר שבע שנות זוגיות, הזמרת והשחקנית היהודיה סטייסי סולומון ובן זוגה בשבע השנים האחרונות, השחקן ג'ו סוואש, מיסדו את הקשר ביניהם בטקס יהודי מרגש בביתם באסקס, בריטניה.

על פי הדיווח באתר Mail Online בני הזוג קיימו את החתונה היהודית בהשתתפות קרובי משפחה וחברים קרובים בגינת ביתם, ולאחר מכן חגגו לאורך כל הלילה לצלילי מוזיקה וזמרים שהופיעו במיוחד עבורם.

אחד ממקורבי הזוג אמר ל-Mail Online כי היה חשוב לזמרת היהודיה לקיים טקס חתונה יהודי ולשמור על ערכיה היהודיים גם ביום המאושר בחייה. "לסטייסי וג'ו היה היום הכי טוב בחייהם. זה היה בדיוק כל מה שהם קיוו לו. מזג האוויר היה נפלא, והיה להם יום שמח עם ילדיהם ומשפחתם. לסטייסי היה חשוב גם לשמור על ערכיה היהודיים החזקים ביומה המאושר, כמו גם לדאוג ליום מודרני ומהנה לכולם. הם תמיד רצו שהחתונה שלהם תהיה רק עבורם, בביתם, והשמירה על החגיגה שלהם סודית ופרטית לא אכזבה".

סולומון וסוואש הם הורים לרוז בת ה-9 חודשים ולרקס בן השלוש. לסולומון יש גם שני ילדים מבני זוג קודמים. לסוואש עצמו יש בן מארוסתו לשעבר.

סולומון היא זמרת יהודיה שסיימה במקום השלישי בתחרות "אקס פקטור" בשנת 2009 ושנה מאוחר יותר זכתה במקום הראשון בתוכנית ריאליטי נוספת. היא הוציאה לאור מספר אלבומי מוזיקה, ואף הנחתה תוכנית בשם I'm a Celebrity: Extra Camp. מאוחר יותר הפכה לחברת פאנל בתוכנית "אישה משוחררת".