האנשים מאחורי ויקיפדיה
האנשים מאחורי ויקיפדיה צילום: חנה יריב

האנציקלופדיה הגדולה בעולם ששמה "ויקיפדיה" לא נכתבת מאליה ומאחורי כל מילה ומילה שם נמצאים אלפי אנשים שמשקיעים מזמנם לפתח ולהעשיר את הערכים הרבים.

ויקיפידה בשפה העברית חגגה הבוקר 19 שנה להיווסדה, ובמסגרת חגיגות יום ההולדת התקיים מפגש "ויקיפדים" בתל אביב.

ג'ימי וויילס מייסד ויקיפדיה בירך את ויקיפדיה העברית ליום הולדתה ה-19, ואיש הויקיפידיה הוותיק עמיחי בנעט עדכן בכל פרט בחשבון הטוויטר שלו. את עיני מדור 7 ברנז'ה תפסה במיוחד העוגה המושקעת שהוכנה לכבוד יום ההולדת.

לאירוע ההשקה של הבוטניזאור- דינוזאורים בגן הבוטני בירושלים, הגיעו עשרות מוזמנים ביניהם גם גיא לרר עם המשפחה, עודד בן עמי עם 2 הנכדים, יואב אליאסי הצל עם המשפחה. אורן חזן עם אשתו והילדים, עופר חדד עם אשתו, הבן והתינוקת החדשה בת 3 שבועות, מרים פרץ עם כל המשפחה הנכדים והנכדות, השר לענייני ירושלים זאב אלקין עם מריה אשתו והילדים, עמית סגל עם הילדים, יניב המגניב ואמילי ביתו, רמי ורד שהגיע עם החברה והבן שלה, עקיבא וענהאל שמואלי עם 4 הבנות, ג'ני צרוואני והבנות, אשת התקשורת יעל צין והמשפחה, סימי הרשקופ כוכבת בנות ברק, סגני ראש העיר עם המשפחות, חברי מועצת העיר ירושלים, אנשי עסקים ושלל אנשי תקשורת.

עמית סגל
עמית סגל צילום: מרום תקשורת

המשפיעה המגזרית- ח"כ עידית סילמן נבחרה על ידי המגזין היוקרתי "פורבס ישראל" לאחת מ-50 הנשים המשפיעות בישראל לשנת 2022.

עידית סילמן
עידית סילמן צילום: Yonatan Sindel/Flash90

סמנכ"ל מפלגת הציונות הדתית ברק קרוננפלד חגג יום הולדת 31 והופתע על ידי יו"ר המפלגה בצלאל סמוטריץ', ח"כ אופיר סופר והמנכ"ל יהודה ולד.

הכתב הדתי ניצן שפירא עדכן כי הוא עובר להתגורר בכרמי גת לרגל קבלת התפקיד החדש במערכת 'N12' - כתב הדרום. "סופה של תקופה, התחלות חדשות", הוא כתב בפייסבוק. "מתרגש (ממש!) לעדכן שהחל ממחר אתחיל לסקר עבור N12 את גזרת הדרום".

איגוד הכדורסל ומפעלי החסר "יד ביד" בראשות הרב יעקב גלויברמן, חתמו על הסכם לפיו האיגוד יעביר לעמותה כרטיסים לכל אירועי הכדורסל המרכזיים בארץ, בהם משחקי נבחרות ישראל וגביע המדינה והכרטיסים יועברו לנזקקים שידם אינה משגת לרכוש את אותם כרטיסים. אירוע החתימה התקיים באיגוד הכדורסל ועל ההסכם חתמו יו"ר האיגוד עמירם הלוי והמנכ"ל יעקב בן שושן, שגם העניקו לרב גלויברמן אות הוקרה על קירוב לבבות לפיתוח ענף הכדורסל בארץ.

הרב יעקב גלויברמן וראשי איגוד הכדורסל
הרב יעקב גלויברמן וראשי איגוד הכדורסל צילום: דוברות

ח"כ שמחה רוטמן ואשתו חנה נצפו באחד מהלילות הירושלמים השבוע באזור שוק מחנה יהודה בירושלים.

שמחה רוטמן ואשתו
שמחה רוטמן ואשתו צילום: ללא

בשבת האחרונה התארח ח"כ רוטמן אצל ח"כ מיכל וולדיגר בביתה בגבעת שמואל, ופגש את הקהילות הדתיות לאומיות בעיר.

עיתונאית 'חדשות 13' אריאלה שטרנבך בישרה על אירוסיה לזאב מרסקי. מזל טוב!

יוסף ברוס מנכ"ל עמותת עטרת כהנים חגג בר מצווה לבנו. מזל טוב!

כ-250 בנות מקבוצת מכללת 'NCSY' מטעם OU ישראל הגיעו ליום צביעה במספר מוקדים כחלק מפעילות מקום בלב בעיר. המתנדבות התפזרו בקבוצות בשכונות ומוסדות בעיר בהם שכונת הגפן, מקלט ברחוב הנרקיס, בית ספר ז'בוטינסקי ועוד. בשכונת הגפן כיבדו בנוכחותם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, הרב אבי ברמן, מנכ"ל OU ישראל ומנכ"ל יעד ישראל, אריה פרנקל, הנהלת מחלקת הנוער אשר צבעו יחד עם הבנות.

מתנדבות NCSY
מתנדבות NCSY צילום: OU ישראל

שגריר ישראל באו"ם לשעבר דני דנון, שמתמודד בימים אלה בפריימריז לרשימת הליכוד, נכנס ללשכתו של ראש ישיבת מצפה יריחו הרב שבתי סבתו, שוחח עמו וקיבל ממנו ברכה.

דני דנון בלשכתו של הרב שבתי סבתו
דני דנון בלשכתו של הרב שבתי סבתו צילום: דוברות