איתמר בן גביר
איתמר בן גבירערוץ 7

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר התארח באולפן הערוץ בשפה הערבית של רשת i24NEWS ונשאל האם זו אינה "צביעות פוליטית" להגיע לראיון באולפן דובר ערבית כנציג תנועה "כהניסיטית ששואפת לגרש ערבים ופלסטינים ולחסל את זכויות הערבים בישראל".

בן גביר השיב: "את טועה בכל מה שאמרת כרגע, אני לא יושב בתנועה שרוצה לגרש ערבים, אני לא שונא ערבים, להפך. אני חושב שאם אני אגיע למקום של השפעה יהיה לרוב הערבים במדינת ישראל הרבה יותר טוב ממה שיש להם עכשיו".

בן גביר הדגיש: ''אין לי בעיה עם ערבים. מי שנאמן למדינה, מי שאוהב את המדינה – אני איתו. מגיעות לו כל הזכויות. אבל מי שזורק בקבוקי תבערה או אבנים יש לי בעיה איתו. וזה מתחיל שם ברחובות באום אל פאחם, וכשזה מתחיל שם אני רוצה למנוע את זה כדי שיוכלו ילדים ערבים לחיות טוב באום אל פאחם".

עוד אומר יו"ר עוצמה יהודית בראיון לאנסאם סלמאן: "מבחינתי אחמד טיבי הוא טרוריסט, לא מעניין אותו שיש אלימות ברחובות באום אל פאחם. הוא בא לכנסת כדי לצעוק ׳פלסטין, פלסטין׳, אין בעיות באום אל פאחם? אין בעיות ברהט? אני חושב שאם אנחנו נגיע לעמדה של השפעה אני יכול לפתור את הבעיות באום אל פאחם וברהט".

עוד הוסיף: "יש הרבה מאד ערבים שהם לא שונאים את מדינת ישראל ואני אומר, תזכרי, אם אנחנו נגיע לעמדת השפעה יהיה טוב. אני רוצה שיהיה שקט ברחובות באום אל פאחם. יש הרבה פעמים שיש יריות והמשטרה לא מתערבת. אני כן רוצה שהמשטרה תתערב, אני רוצה שיעצרו את הדבר הזה, גם בגלל ערבים וגם בגלל יהודים".