יועז הנדל
יועז הנדלצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

שר התקשורת יועז הנדל (הרוח הציונית) משוכנע שמפלגתו החדשה תעבור את אחוז החסימה וכבר בשבועיים הקרובים הדבר יקבל ביטוי בסקרי המנדטים.

הנדל אמר לרשת ב' כי "בסקרים אנחנו במגמת שיפור כל הזמן. מעריך שנעבור את אחוז החסימה בשבועיים הקרובים. הפתרון היחיד עכשיו הוא אחדות. כל המנדטים שלנו מגיעים מימין, אין אנשי שמאל שיצביעו לנו''.

על התמיכה של יהונתן פולארד ברוח הציונית סיפר הנדל: "זו יוזמה אישית שלו".

פולארד תומך באיילת שקד

כזכור, פולארד פרסם הבוקר (שלישי) הודעת תמיכה באיילת שקד ואמר: "חברים, כפי שכולם יודעים אני לא חבר בשום מפלגה פוליטית ועד היום לא המלצתי בצורה פורמלית על אף בן אדם או מפלגה. אני עצמאי והנאמנות הבלעדית שלי והדאגות שלי הן למדינת ישראל ולעם ישראל".

"בגלל אהבתי האין סופית למדינה והמסירות שלי להישרדותה ולעתידה אני קורא עכשיו להצביע לאדם שאני יודע שישרת את מדינת ישראל בצורה שתשמור הן על האינטרסים החיוניים שלה והן על כבודה - והבן אדם הזה זו איילת שקד".

"כן, היא הראתה נאמנות בממשלה הקודמת, אבל אני מאמין בלב שלם שהיא מבינה שנעשו שגיאות על ידה ושהיא לא תחזור עליהן. אנחנו צריכים אותה עכשיו, חופשיה ונקייה מכל ההשפעות הרעות שפגעו בה אישית ופוליטית".

"כולנו עושים טעויות. ההבדל הוא בין אלה בנינו שמסרבים להכיר בשגיאות האלה ובין אלה בנינו שמכירים בשגיאות ועומדים על כך לא לחזור עליהן".

"אני מאמין שאיילת שקד היא אדם כזה. מגיעה לה ההזדמנות להמשיך להיות חלק מהנהגה הישראלית, ובתקופה הקשה והמסוכנת בהיסטוריה שלנו אנחנו צריכים וראויים לפטריוטית מוכחת כמו איילת שקד", כך פולארד.