יועז הנדל וישראל גנץ השיקו את האינטרנט המהיר ביישוב אדם
יועז הנדל וישראל גנץ השיקו את האינטרנט המהיר ביישוב אדםצילום: דוברות בנימין

שר התקשורת יועז הנדל יחד עם ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, השיקו היום (שלישי) את האינטרנט המהיר ביישוב אדם.

בטקס חגיגי שנערך עם נציגי היישוב אדם, חיברו הנדל וגנץ את היישוב באופן רשמי לסיבים האופטיים והוצגה מהירות הגלישה החדשה על המסך.

יצויין כי כמחצית מיישובי בנימין כבר חוברו לסיבים האופטיים ע"י חברת נט-פייבר שזכתה במכרז המועצה. בשאר היישובים נמצאת העבודה בשלבים שונים. וכפי שהצהיר לפני שנה ראש המועצה ישראל גנץ – עד לסוף 2022 כל יישובי בנימין יחוברו לאינטרנט המהיר.

שר התקשורת יועז הנדל מסר: "מהרגע הראשון הייתה הבנה עם מועצת בנימין והעומד בראשה שלקחו בשתי ידיים את עניין הסיבים האופטיים והיו הראשונים בארץ לעשות זאת. יש כאן תוצאות יפות של מכרז, מחירים ומהירות וזה נותן פתרון עצום לתושבים שמקבלים תשתית תקשורת מצוינת וגבוהה למגורים. אני גאה בפרויקט הסיבים, זוהי ציונות וחשובה כמו קו המחרשה".

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ הוסיף, "השר הנדל פתח את השוק במהלך חשוב ביותר ובזכותו ובעזרתו יצאנו לדרך. אני חש צער שהשר יועז הנדל לא יהיה בכנסת הבאה, הוא שר מעולה שחתר למטרה ותמיד עם אוזן קשובה. יועז הביא לעבודה אכפתיות, מקצועיות ונחישות כדי לקדם את מדינת ישראל בכלל וסייע בקידום חבל בנימין בפרט בתחומי התקשורת".

עוד הוסיף גנץ: "אנחנו שמחים לארח אותך כאן וזוכים יחד לראות באיכות חיים שמשתפרת לתושבי אדם וכל תושבי בנימין. נמשיך בכך בכל התחומים".

נציג היישוב אדם, אריאל כהנא: "השר היה מחויב לפרויקט לכל אורך הדרך ואיתו, יחד עם דחיפת המועצה הגענו ליעד של אינטרנט מהיר. תודה לשר ומשרדו ולראש המועצה וכן לחברת נט פייבר שמביאה את התנאים הטובים ביותר מבחינה כלכלית ומקצועית לתושב".