רגע לפני הבחירות מפיצה תנועת הריבונות סרטון חדש התופס תאוצה רבה ברשתות החברתיות ובו קריאה לתומכי הימין להגיע לקלפיות ולהבטיח הקמתה של ממשלה לאומית יציבה.

הסרטון מציג שורה ארוכה של שאיפות ותקוות לממשלה החדשה תחת הכותרת 'דמיינו מה יקרה אם תקום ממשלת ימין המייצגת באמת את דעת הרוב בעם'. בין החלומות והתקוות מונה התנועה חזרה לערכי משפט צדק ודמוקרטיה, תנופת התיישבות שתסייע גם להוזלת מחירי הדיור, מנהיגות שמבינה את הסכנה הגלומה בחיזוק הרש"פ, החזרת המשילות לערים המעורבות, מאבק בטרור, שיבה לערכי יהדות, ממשלה שכל מרכיביה ציוניים ועוד.

"כל אלה ועוד תלויים בתנופת הצבעה של המחנה הלאומי", אומרות יהודית קצובר ונדיה מטר, העומדות בראש תנועת הריבונות. "לשם כך הפקנו והפצנו את הסרטון הזוכה לתגובות חיוביות מאוד. אין כאן קריאה להצביע למפלגה מסוימת, אלא רצון לשוב ולהזכיר למצביעי מחנה הימין מהם הערכים עליהם מתנהלת מערכת בחירות במדינה יהודית, מהם היעדים שאליהם עלינו לחתור ואותם עלינו לקדם. אין לנו ספק שמתוך הבנת חשיבות השאיפות הברורות הללו, מתוך הרצון לשוב למסלול ההתקדמות של החלום הציוני, יידע כל מצביע לבחור נכון".

"כלל השאיפות והיעדים הללו מתנקז לתמצית אחת והיא הצבעה למפלגות שחרטו על דיגלן את ערך הריבונות על ארץ ישראל", אומרות השתיים. "הצעד הראשון בהחזרת ישראל לנתיב הנכון יכול וחייב להתרחש מחר, יום הבחירות".