נתנאל ואורטל
נתנאל ואורטלצילום: עצמי

נתנאל פרץ נהרג בשבוע שעבר בפיצוץ גז בשכונת פסגת זאב בירושלים. אורטל אלמנתו, נותרה כעת לבדה לגדל את שלושת ילדיהם דביר (9), טוהר (5) ואבישי בן חצי שנה בלבד.

נהרג בפיצוץ בלון גז והותיר אחריו אלמנה ו-3 ילדים קטנים

בראיון ל-N12 היא משחזרת את אותו היום: "היינו אמורים לחגוג חנוכת בית. נתנאל קנה בשר, הזמנו אנשים, הרב היה אמור להגיע ולומר דבר תורה. נתנאל תמיד היה אומר לנו להרבות בשמחה. בבוקר דיברנו ואמרתי לו 'מאמי אני אוהבת אותך, שיהיה לך יום טוב'. הצעתי לו שאני אחליף אותו והוא אמר לי אין מצב, את לא תישארי לבד עם הפועלים, אני אהיה שם".

"בעשר בבוקר שלחתי לו הודעה בווטסאפ ותוך כדי ניסיתי להתקשר אליו. סגרנו שהוא יאסוף את הילדים. שתי דקות אחרי השיחה איתו אני מקבלת התקף חזק בחזה - ישבו לידי שתי בנות מהעבודה ואמרת להן שכואב לי החזה. הרגשה של התקף לב: ראיתי מטושטש והופיע לפניי מסך שחור, כמו לפני שמתעלפים".

זמן קצר לאחר מכן, אורטל קיבלה שיחת טלפון מדאיגה מהשכנה: "היא אמרה לי: 'היה פיצוץ בבניין, אתם בבית?', מיד שלחתי הודעה לנתנאל והוא לא הגיב. זה היה מוזר כי הוא בן אדם הכי זמין שיש, כל הזמן מחובר לווטסאפ. התקשרתי לטלפון שלו פעם נוספת ואני רואה שהוא לא עונה".

בני הזוג פרץ הכירו בתיכון והיו נשואים 15 שנים. בגיל שבע-עשרה אורטל ונתנאל התארסו והמתינו במשך שנה כדי להתחתן ברבנות.

"נתנאל אהב לתת לכולם. לא שפט אף בן אדם. תמיד עשה הכל בחיוך. במקום לבזבז את הזמן במריבות הוא פשוט איחד את כולנו. מעכשיו כשהילדים שלי יגידו: אבא שבשמיים, הכוונה תהיה לנתנאל, אבא של הילדים שלי שמסתכל עליהם מלמעלה".