העניק ברכתו
העניק ברכתוצילום: באדיבות המצלם

לאחר סיום הילולת רשב"י במירון ללא תקלות, נועד שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש עם האדמו"ר מפינסק-קרלין במירון וקיבל את ברכתו.

במהלך המפגש בין השניים, העניק לו האדמו"ר 'ברכת כהן' ופצח עמו בריקוד סוער.

גם בארגון זק"א סיכמו בסיפוק את השמירה על הסדר לאורך ההילולא. לאורך ל"ג בעומר, עשרות מתנדבים מכל רחבי הארץ פעלו במשמרות מסביב לשעון במספר מוקדים, במתחם המורחב 89 ובהר מירון במסגרת מבצע מירון תשפ"ג.

המבצע התנהל בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל, השר פרוש וצוות הפרויקטור יוסי דייטש למען אלפי העולים לציון הרשב"י.

פרוש והאדמו"ר בריקודבאדיבות המצלם

"הדגש השנה היה באיתור ילדים אובדים ונעדרים אשר לא ענדו תג זיהוי, בהפעלת מתקני מים קרים ייחודים, במהלך היום החם אף חולקו כ50,000 בקבוקי מים קרים אישיים. גם הופעל מתחם אוהל השבת אבידה ומתקני הטענת טלפונים סלולאריים", הסבירו בארגון.

במשרד התחבורה מסכמים בסיפוק רב את מבצע הסעת ההמונים להילולת רשב''י במירון שהוכתר בהצלחה רבה. משרד התחבורה שידרג בצורה משמעותית את חניוני האוטובוסים; השנה נפרשו הצללות בתחנות ההמתנה לאוטובוסים, הוצבו אוהלי התרעננות, פינות החתלה ותאי נוחיות, ועמדות לחלוקת שתיה.

בחדר המצב של משרד התחבורה נערכו ישיבות הערכת מצב בכל מספר שעות והתנהל מעקב הדוק על לוחות הזמנים של האוטובוסים וזמינות של מערך השאטלים.

במשרד התחבורה תיערך בימים הקרובים ישיבת הפקת לקחים בראשות השרה רגב וסגן השר מקלב במטרה לשפר ולייעל את השירות לקראת השנה הבאה.