דני זקן
דני זקןצילום: דוברות גלי צה"ל

מ"מ מפקד גלי צה"ל, דני זקן, התייחס בריאיון לחדשות 12 לדיווחים בתקשורת על הרפורמות שהוא מתכנן לבצע בתחנת הרדיו הצבאית, לחזרתו של יעקב ברדוגו - ולדבריו של רזי ברקאי שהוא "שליח של ברדוגו, שהוא שליח של המשפחה".

לשאלה האם איש ערוץ 14 יעקב ברדוגו חוזר לגלי צה''ל אמר זקן "אני מתנצל שאני לא יכול להגיד יותר מזה - אסור לי. מה שבית המשפט יורה לי לעשות אני אעשה, זה נמצא בהתדיינות משפטית".

"יהיו תכניות דעתנות בגלי צה"ל - ימין ושמאל. התחנה היא של כולם. יש מי שחושב שהיא שייכת לצד מסויים - היא לא. היא תמשיך להיות כזו, עיתונאית ובועטת".

לשאלה האם ברדוגו הוא נכס לגלי צה"ל השיב זקן כי "ברדוגו הוא אישיות תקשורתית חזקה מאוד מובילה - אין על כך מחלוקת. הוא משמש קול. האישיות שלו משמשת קול להרבה אנשים שמרגישים שאין להם את הקול הזה באופן כללי".

רזי ברקאי אמר לחדשות 12 כי "דני זקן הוא שליח של ברדוגו, שהוא שליח של 'המשפחה'". זקן הגיב על כך: "התגובה שלי הייתה חיוך רחב ואפילו גיחוך מהסיבה הפשוטה שמי שבחר בי הוא יואב גלנט, שר הביטחון. כששרי ביטחון אחרים בחרו במפקד גלי צה"ל - לא אמרו מינוי פוליטי. הוא בחר בי כממלא מקום, ולאחר ששמע על הרקע המקצועי שלי ואת החזון שלי לגלי צה"ל. אף אחד לא נותן לי פקודות או הנחיות. אם מישהו מנסה אז הוא כמובן עוצר".