המודעה המזמינה לשיט
המודעה המזמינה לשיטצילום: ללא

המודעה על השיט עם חבר הכנסת מהליכוד ניסים ואטורי עוררה הדים רבים.

ואטורי הכריז על שיט לפעילי הליכוד וראשי סניפים בהובלתו באמצע חודש ספטמבר. ברשתות החברתיות התפרסמה אתמול מודעה שבה נכתב: "ליכודניקים יקרים אנו שמחים להזמינכם לארבעה ימי שיט ליוון בין התאריכים 10/9-14/9 יחד עם סגן יו"ר הכנסת ניסים ואטורי, שרים, חברי כנסת, פעילים וראשי סניפים. מספר המקומות מוגבל".

ח''כ ואטורי אמר לעיתון ישראל היום: "פעילי הליכוד רוצים לעשות אירוע פוליטי, לעשות שיט, אחד מהם הוא היועץ שלי, בשמחה. אין פה אינטרס כלכלי, יש אינטרס פוליטי. לאורך שנים עושים ח"כים בליכוד אירועים וכנסים. עשו "שישי ישראלי" יש את הטיול של ביטן לגאורגיה, היה את הליכודאידה. יש כל הזמן אירועים כאלה ואין עם זה בעיה, זה בטח לא עבירה".

לדבריו "ההרשמה היא דרך החברה, אני קונה כרטיס במחיר במלא. מה שכן, הבנתי שהמחירים של הקבוצה הזו זולים יותר. לי ולמארגנים אין מזה שום רווח כלכלי. אני משלם כמו כל אחד. מעניין אותי לפגוש אותי ציבור".
על התגובות לשיט שעורר סערה אמר ואטורי בחיוך "נכנסתי אתמול למליאה וכולם באו אליי לשאול איך נרשמים. אפילו מהאופוזיציה התעניינו. הצעתי להם להעביר את השיחות מבית הנשיא לספינה".

ברדיו 103FM הסביר ואטורי: "זה לא אירוע שלי פרטי, זה של פעילים בליכוד ואמרתי שאהיה מוכן להצטרף. זו מודעה של חברי ליכוד שעושים איזשהו כינוס בפגרה".

"אמרו לי שזה עולה בערך 400 אירו. כל אירוע שעושים בליכוד, לכל חבר כנסת יש אירוע שנתי. זה אירוע פוליטי. שרים ישמחו להגיע, כשמגיעים הרבה פעילים בכמות כזאת. גם חברי אופוזיציה שאלו אם הם יכולים להצטרף", הוסיף ואטורי.

בחשבון הטוויטר שלו כתב אתמול ואטורי: "אנחנו שמחים על ההיענות הרבה בנושא השייט (בעיקר מצד עיתונאים). ברצוני להבהיר כי השייט ליוון מאורגן ע"י פעילי ליכוד מרכזיים שאחד מהם הוא במקרה יועץ פוליטי שלי. התמונה שלי ושמי הוכנסו כפרגון והערכה מצד הפעילים כלפי".

"הבנתי כי כל פעיל משלם עבור עצמו. השייט מיועד לחברי ליכוד בלבד. מטרת השייט הינו גיבוש בקרב חברי הליכוד. תמיד שמח להגיע לאירועים של פעילי הליכוד. בסבירות גבוהה אשתתף בשייט", כתב.