שימוע על "תופעות חריגות לא מזוהות: השלכות על ביטחון לאומי, בטיחות ציבורית ושקיפו
שימוע על "תופעות חריגות לא מזוהות: השלכות על ביטחון לאומי, בטיחות ציבורית ושקיפוצילום: reuters

הקונגרס האמריקני כינס אתמול (רביעי) שימוע שעסק בעדויות לקיומם של עב"מים (עצמים בלתי מזוהים).

השימוע נערך בנוכחותם של קציני מודיעין וטייסי חיל האוויר האמריקני, אשר היו עדים לתופעות אוויריות שלא זכו להסבר מטעם הממשלה לאורך השנים.

קצין המודיעין האמריקני לשעבר, דיוויד גרוש, אשר עבד לטענתו באחד מהפרויקטים המסווגים של הממשל האמריקני שעסקו בחקר העצמים, טען במהלך הדיון: "התגלו חומרים ביולוגיים שאינם ממקור אנושי, אני אומר את זה מעדות ראשונה ואחרי שיחה עם האנשים שעדיין נמצאים היום בתוכנית הסודית הזו. הממשל האמריקני מחזיק בגופות של חייזרים ושל חלליות".

בהצהרתו ציין גרוש כי ממשלת ארה"ב ידעה על קיומם של עצמים בלתי מזוהים אלו מאז שנות ה-30. לאחר מכן הוא הוסיף כי במהלך עבודתו בצבא, הוא גילה על "תוכנית הפרוסה על פני מספר עשורים, שעסקה באחזור ואיתור אתרי התרסקות של עב"מים, והנדסה לאחור של הטכנולוגיה שנמצאה".

ריאן גרייבס, טייס מטוס הקרב F-18 בחיל הים האמריקני, העיד על המפגש שלו עם עב"מים במהלך טיסת אימון: "העצמים האיצו ממצב סטטי למהירויות היפר-סוניות במהירות עצומה. העצמים נשארו נייחים לחלוטין ברוחות הוריקן מקטגוריה 4. אותם עצמים האיצו למהירויות על-קוליות."

הסרטון של גרייבס הופץ באישור חיל הים האמריקני:

תמונות נוספות שליקט בין היתר אושיית הטוויטר ערן אפרת, מתארות את העדויות החזקות ביותר שצולמו לאורך השנים. מבלגיה, קולומביה ואפילו מהמזרח התיכון.