מגל ומזוז
מגל ומזוזאבשלום שושני, יונתן זינדל, פלאש 90

איש התקשורת ינון מגל תקף הבוקר (ראשון) את דבריו של שופט העליון בדימוס מני מזוז אחרי ריאיון בו טען כי חקיקת עילת הסבירות היא מושחתת ואנטי-דמוקרטית.

"יכול להיות שיש שופטים מוסריים. זה לא מני מזוז. הוא משקר, זו לא פעם ראשונה שהוא משקר. הוא אומר שהפעם הראשונה שהכביש נחסם באופן משמעותי במחאה זו פעם אחת", תקף מגל.

לוינסון השיב: "הוא קצת לא דייק שם".

מגל הוסיף ואמר: "הוא פשוט שקרן. זה היה שופט עליון? הוא מצדיק את ההתנהגות הפרועה שלו בזמן הגירוש בגוש קטיף. הוא עכשיו מנסה לתרץ שזה לא אותו דבר. מני אתה שקרן, אתה פשוט משקר כל הזמן. הוא היה יועץ משפטי דרקוני על חסימות הכבישים ועכשיו הוא אומר שזה לא אותו דבר".

בתגובה אמר לוינסון: "ראיתי שחברך אלדד יניב שהטיף בערב תשעה באב על אנשים שפותחים מסעדות בערב תשעה באב, נתפס במסעדת שילה בתשעה באב. איזה ליצן? ליצן זו מילה עדינה מאוד לאלדד יניב".

"ראיתי שאתמול בן גביר יצא נגד אנשים בהפגנה. ואז נזכרתי: אתה זוכר שאחרי אירועי עמונה, מה קרה שמאז שסטרוק נכנסה לממשלה קולה נדם בסוגיה? יכול להיות שזה היה עניין של פוזיציה", הוסיף לוינסון. "ראיתי שבן גביר מאוד כעס שמסמנים שוטרים מצטיינים. מה קרה לאיתמר? מה יהיה עם עילת הצביעות? מה עם המחנה שאתה מלכד סביבך? כל אדם שקרן ונוכל אצלך במחנה, איך אתה לא נגעל?".

מגל שאל את לוינסון למה הוא מדבר בצורה כזו, לוינסון השיב: "הייתי ממש עדין, אני חושב שנוכח הפיגולים בממשלה אני ממש עדין".

"איזה טנטרום, מה קרה? מי אתם? כן אני משיחי, מה אתם רוצים מהחיים? איזה יהודי לא מאמין בגאולה? מה אתם מאמינים שיהיה בסוף, רק רע? כולכם פסימיים, אנחנו מאמינים שבסוף יש תכלית לבריאה הזו, שבסוף יהיה טוב, אנחנו אופטימיים, איזו אלטרנטיבה אתם מציעים? מה הפרוגרס שלכם? זו הקדמה שלכם? לא, לא מקבלים אותה. אנחנו יהודים גאים ולא תשנו את זה, זה הדבר הראשון בזהות שלנו", חתם מגל.