אשת התקשורת הדר מילר חשפה כי תתמודד למועצת העיר לוד בבחירות שיתקיימו באוקטובר הקרוב. בראיון באולפן ערוץ 7 היא מספרת על ההחלטה.

"נכנסתי לעולם התקשורת מתוך אמונה שלתקשורת יש כוח", מסבירה מילר, "היום אני מרגישה שאני צריכה להוסיף עוד צעד. לא רק לדבר, אלא גם לעשות ולשנות. לכן אני נכנסת למועצה".

מילר מספרת על האהבה שלה לעיר לוד ואומרת: "אני אוהבת את התושבים - אנשים שמסתכלים אל הלב. אותי זה מרגש ולכן התחברתי לעיר. אני בעיר כבר 14 שנים ואני מרגישה שיש לה פוטנציאל מטורף".

"התושבים הערבים יותר מכולם רוצים שיהיה שינוי וסדר", מוסיפה מילר בהתייחסות לאתגר של העיר כעיר מעורבת, "כולם ביחד רוצים שינוי".

מילר מדגישה כי כרגע היא פועלת ליצור תכנית שתעשה סדר ושינוי ביחסים בין התושבים היהודים והתושבים הערבים.

מילר תרוץ בבחירות המקומיות יחד עם המשנה לראש העיר וחבר המועצה רפי יקותיאל. "הוא הבין שצריך להיות אישה שתנהל ותביא דם חדש", היא אומרת, "הוא עשה מעשה ראוי להערכה והחליט שאני אהיה במקום הראשון והוא במקום השני. הוא החליט את זה למען העיר. זה ייתן לנו כוח לעשות שינוי אמיתי".

מילר משתפת שמאז שהודיעה על ההתמודדות היא מקבלת איומים אך הוסיפה: "מצד שני, זה נותן לי 'דרייב' להגיד - הגיע הזמן שיהיה כאן שינוי".

"האיומים הם פחות על החיים ועל הילדים", היא אומרת, "אני לא מאמינה שזה יגיע לכזו רמה. זה מראה שיש לי כוח. אני רואה ברחוב את האהבה של האנשים. זה נותן לי כוח לפעול למען הציבור".