ישיבת סיעת הציונות הדתית
ישיבת סיעת הציונות הדתיתצילום: Yonatan Sindel/Flash90

אחרי למעלה משבעה חודשים של עבודה מאומצת, סיעת "הציונות הדתית" מסכמת את הפעילות והעשייה במושב הקיץ של הכנסת.

במפלגה אומרים כי מדובר בתוצר של עבודה מאומצת, הכל כדי להביא לבוחרים ולעם כולו את הטוב ביותר בכל תחומי החיים, ולקיים את השליחות שלשמה נבחרה.

מהמאבק ביוקר המחיה, כולל הורדת מכס יבוא החלב, מניעת התייקרויות של הדלק והתחבורה הציבורית, רפורמת "טוב לאירופה טוב לישראל", הגדלת מכסות העובדים הזרים ועוד, דרך דאגה והקצאת תקציבים רבים לפיתוח הנגב והגליל, הפריפריה וההתיישבות.

במפלגה המשיכו למנות: 'הציונות הדתית' קידמה חקיקה גם בתחומי החינוך החברה והרווחה, לטובת חיזוק החוסן הפנימי, דאגה לתנועות הנוער, לשירות הלאומי, לקהילת יהודי אתיופיה ועוד, ונלחמה למען מערכת בריאות מפותחת שדואגת לחלש, בין היתר בהורדת חסמים בסל השיקום, ובהקפאת מחירי התרופות שאיימו להתייקר.

בנוסף, בתחומי הביטחון בכלל וביטחון הפנים בפרט, פעלה הסיעה במגוון דרכים ביניהם חוק הפרוטקשן ופיצויים לתושבי עוטף ישראל.

ב'ציונות הדתית' ציינו כי פעלו לבצע את המהלכים בצילם של הימים המורכבים, לצד המחלוקות הפנימיות בין חלקי העם, ועל אף שהממשלה כולה פועלת תחת הכפשות מיומה הראשון – הן מהתקשורת והן מהאופוזיציה.

יו"ר המפלגה שר האוצר בצלאל סמוטריץ' מסר: "אני גאה להציג את העשייה הברוכה בכל התחומים שחרטנו על דגלנו לקדם – מהמאבק ביוקר המחייה דרך תחומי החינוך והרווחה ועד ליציבות מערכת הבריאות והביטחון האישי והלאומי – ההבטחות מתממשות, נמשיך לפעול למען החברה הישראלית כולה ולקדם את מדינת ישראל בכל פרמטר אפשרי".