גדעון סער
גדעון סערצילום: Tomer Neuberg/Flash90

ח"כ גדעון סער (המחנה הממלכתי) תוקף בחריפות את שרי הממשלה שאינם מתנגדים לרפורמה המשפטית ומשמיעים קול זעקה.

"אני מזדעזע מזה ששרי הליכוד והממשלה כולה, הנוכחית, מתפקדת כארגון חתרני שחותר תחת כל מוסדות ומערכות המדינה, הצבא, השב"כ, המערכת המשפטית, בתי המשפט, בנק ישראל", אמר סער בראיון ל-103FM.

לטענתו, "אין לנו ממשלה, יש לנו קבוצה אנרכיסטית, מופקרת שהורסת את המדינה. אנחנו בפגרה, כל יום אנחנו קמים לשלל התבטאויות ומעשים מטורללים, אין דרך אחרת להגדיר אותם, אולי יש יותר חמורות - של הממשלה ושריה. אז אנחנו מבינים עם מי יש לנו עסק".

"לא מדובר בממשלה שמנסה לנהל את המדינה, אלא מדובר בקבוצה ששמה לעצמה למטרה להרוס את כל מערכות המדינה על מנת להגיע לשינוי משטר בישראל", הוסיף.

הוא טוען שלמרבית השרים אין שום השפעה. "אין להם משמעות. הם נדרסים על ידי הקיצוניים. תגידי, כמה פעמים התראיינה אצלכם נניח גילה גמליאל בקדנציה הזאת? וניר ברקת, כמה פעמים התראיין אצלכם? מדובר בחבורת סמרטוטים, הם יושבים ושותקים, גם אלה שלא מסכימים עם מה שקורה ואין להם שום משקל מעשי. העובדה שהם מכהנים כשרים בממשלה, זה תואר, אבל אין לו משמעות מעשית ואין לו משמעות פוליטית".

"שר הביטחון הוא היחיד שעשה מעשה על מנת למנוע פגיעה בביטחון המדינה. מצפה ממנו למעשים נחרצים, לעמידה איתנה. נתניהו מהמר על עתיד המדינה, פשוט לא אכפת לו", סיכם.