בן גביר תומך בקינגדוברות

מפלגת עוצמה יהודית הודיעה הבוקר (רביעי) באופן רשמי כי סגן ראש העיר אריה קינג יהיה הנציג מטעמה ברשימת "מאוחדים" למועצת העיר ירושלים שבראשה הוא עומד.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר אמר כי "אנחנו גאים לעמוד מאחורי סיעת 'מאוחדים' למועצת העיר ולהעמיד את קינג כנציג מטעמנו בסיעה, אין החלטה ראויה וטבעית מזו. ירושלים זקוקה לנציג נאמן במועצת העיר שחי ונושם את התושבים, שאישיותו והווייתו קשורים בקשר איתן לערכיה היהודיים והדמוקרטיים של ירושלים ובצביונה הייחודי וההיסטורי".

"אריה קינג הוכיח כי הוא נלחם כארי על האידיאולוגיה והאמת של הציבור המסורתי הענק בעיר ושטובת העיר בלבד היא העומדת לנגד עיניו. לאורך שנותיו הארוכות כשליח ציבור מוכיח קינג כי הוא נאמן לתושבים, לערכים, לאידיאולוגיה ולבוחרים. מפלגת עוצמה יהודית רואה בו כמודל לחיקוי לדרך שבה צריך לנהוג שליח ציבור ונעשה ככל שניתן על מנת להבטיח את הצלחתו במערכת הבחירות הקרובה".

יו"ר "מאוחדים", אריה קינג, הודה לשר בן גביר על תמיכתו: "אני מודה לשר בן גביר על תמיכתו ותמיכת מפלגת עוצמה יהודית בסיעת "מאוחדים" למועצת העיר ירושלים. אני פועל רבות על מנת ולהעניק לציבור הרחב בעיר בית אידיאולוגי שהוא יכול להזדהות איתו נאמנה".

"אנחנו ממשיכים לפעול ללא לאות כדי לקדם ולהרבות את הייצוג הציוני, היהודי והדמוקרטי בעירייה, לאחד קהלים וסיעות ולפעול בעוצמה לפי הערכים היהודיים שמושתתים בעיר הזו כבר אלפי שנים. אנו פורסים יריעה רחבה עבור הציבור הימני והתורני בכל רחבי העיר ומוסיפים בסיעת מאוחדים מגזרים רבים, כך שלכולם תהיה קורת גג אידיאולוגית לחסות תחתיה".