איתיאל ניימן, מנכ"ל מפלגת עוצמה יהודית, מסביר בשיחה עם ערוץ 7 על הריצה של נציגי המפלגה בבחירות לרשויות המקומיות, החיבורים שייעשו והרצון לשחזר את ההצלחה מהבחירות לכנסת.

ניימן פתח והסביר: "אנחנו בעזרת השם הולכים לרוץ בהרבה מקומות בארץ. מעל 40 ערים. יש לנו שיתופי פעולה עם הגורמים השונים בקואליציה. זו תקופה מאתגרת. השטח מאוד תוסס, והאנשים שלנו רוצים להביא את ההצלחה שעשינו בבחירות האחרונות לכנסת - גם למקומי. בטוח שנעשה את זה כמו שצריך".

בהמשך תיאר את המצב בשטח: "אני מסתובב ממקום למקום בארץ, לומד את האנשים ואת המקומות, ולאט לאט מגבשים אסטרטגיה לכל מקום ועם זה הולכים. אנחנו עובדים על חיבורים עם גורמים שיכולים לתת כוח כדי להביא להישג יפה בירושלים".

ניימן הוסיף: "באר שבע זו בירת הנגב ושם אנחנו הולכים לתת דגש, עובדים שם על חיבור עם הציונות הדתית - אנחנו בכל מקום הולכים על המקסימום ועושים את העבודה הכי טובה. כולנו נרד לשטח ונעשה היסטוריה".

לסיום טען: "בסוף, הציבור רוצה עוצמה יהודית. אתה הולך בשטח ורואה את ההתלהבות ואת האנשים, זה מה שהם רוצים. אני אומר בכל מקום - עוצמה יהודית זו לא מפלגה ציונית דתית או מפלגה של ציבור מסוים, אלא של כל עם ישראל ואנחנו הולכים לרוץ בכל הארץ".