ח"כית אורית סטרוק
ח"כית אורית סטרוקצילום: ערוץ 7

פעיל מחאת קפלן, דני גלנט, מחק במהלך הלילה (רביעי) ציוץ שקרי בו טען כי השרה אורית סטרוק ביקשה לפני מפגש עם בנות השירות הלאומי בהדסה עין כרם ''לנקות את החדר מערבים" - כלשונו.

''אורית סטרוק באה לברך את בנות השירות הלאומי. לפני כן דאגה שהחדר ינוקה מערבים וערביות", כתב גלנט ובתגובה לשכת השרה הציגה תמונות מהמפגש בו נראה כי חלק מהמשתתפות במפגש - שאף דיברו אישית עם השרה סטרוק - הן בנות שירות מהמגזר הערבי.

אתמול נשלח לפעיל מכתב התראה לפני תביעה בו התבקש למחוק את הציוץ, לפרסם הודעת התנצלות ולפצות את השרה סטרוק ב-100 אלף שקלים.

הפוסט שנמחק
הפוסט שנמחקצילום: באדיבות המצלם

לדברי עו"ד שמואליאן המייצג את סטרוק: "פרסום זה הינו שקרי וכל מטרתו הינה הכפשתה של מרשתי, תוך כוונת מכוון לגרום לפגיעה בשמה הטוב של מרשתי - שלא כדין".

סטרוק השתתפה השבוע באירוע הוקרה למתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי בבית החולים הדסה עין כרם. במהלך האירוע התפרצו מספר מפגינים שניסו לפוצץ את האירוע ללא הצלחה.

לאחר שהמפגינים הוצאו מהאולם נשארה השרה סטרוק עם מתנדבות ומתנדבי השירות לאומי וביניהם גם ערביות וערבים שהשתתפו באירוע, ואף ניהלו שיח מכובד וקשוב עם השרה בנושא השירות הלאומי.

בנוסף הבהירה סטרוק כי בניגוד לפרסומים של קומץ המפגינים, איש לא יצא החוצה מהמפגש, מלבד רופא אחד שבחר להשמיע השמצות חסרות בסיס בתחילת הדברים, מה שהוביל את הנהלת בית החולים להודיע שתטפל ברופא.