תמיכה בביבי
תמיכה בביביצילום: תקומה 2023

הקהילות היהודיות בארצות הברית מצטרפות לתמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו שמבקר בימים אלו במדינה לקראת נאומו באו"ם.

בשעה האחרונה עלה בלב מתחם המדיה והסחר העולמי שבניו יורק, הטיימס סקוור, קמפיין תמיכה בנתניהו בשיתוף פעולה של הקהילות היהודיות יחד עם מטה 2023 בראשותו של ברל'ה קרומבי. על שלטי התמיכה שעלו במתחם הטיימס סקוור נכתב: "תודה לך ביבי - העם היהודי תומך בך".

יצויין כי מדובר בקמפיין תמיכה ראשון בין לאומי בשיתוף פועלה עם הקהילה היהודית הבין לאומית במאבק סביב הרפורמה המשפטית, וכן של התגייסות של יהודי ארה"ב למען הנושא.

מאוחרי מימון השלט עומדים יהודים מהקהילה היהודית בניו יורק שביקשו לחזק את ראש הממשלה נתניהו. מי שגייס אותם למאבק הוא דוידי קרומבי, אחיו הצעיר של ברל'ה, מבעלי חברת פרסום קראון שמתמחה בפרסום אסטרטגי ושיווק לקהילה היהודית בארה"ב.

לאור ההתגייסות הייחודית של אותן הקהילות, חיפש קרומבי אחר לוקשיין מתאים על מנת להעביר את המסר שהקהילה היהודית בארה"ב עומדת מאחורי נתניהו. לאחר מספר הצעות, הוחלט ללכת על קמפיין חוצות ענק בכיכר הטיימס סקוור, שכאמור עלה בשעות האחרונות לאוויר.

"משמח לראות שהקהילה היהודית הבינלאומית מקבלת את נתניהו בכבוד מלאכים", אומר ברל'ה קרומבי ממטה תקומה 2023. לדבריו, "מול קמפיין ה-BDS שמטרתו לפוגע בישראל וחיילי צה"ל, חשוב שידעו כולם שהקהילה היהודית העולמית מחזקת את ראש הממשלה שפועל באחריות ושומר על צה"ל ועל מדינת ישראל. נתניהו הוא נכס עצום לישראל וכבוד גדול לציבור הישראלי שהוא ראש הממשלה. בפרט בימים בהם שוקד נתניהו על הסכם שלום עם סעודיה שמצטרף להסכמי אברהם, ובימים בהם הוא מתקבל בידידות רבה על ידי נשיא ארה"ב".