הפעיל הדמוקרטי הבכיר ג'ורג' נורקרוס ניצל את משחקה של קבוצת "פילדלפיה איגלס" על מנת להביע תמיכה פומבית בישראל, אך סיים את המשחק מחוץ לאצטדיון.

במהלך המשחק הניף נורקרוס, פעיל בכיר במפלגה הדמוקרטית הנחשב לאדם אמיד במיוחד, את דגל ישראל ודגל ארה"ב צמודים אחד לשני בצמוד לתא האישי היוקרתי שלו באצטדיון, שהיה מלא באותה שעה במהלך משחק פוטבול.

לאחר כמה דקות הגיעו אנשי אבטחה של האיצטדיון אל התא האישי של נורקרוס וביקשו ממנו לעזוב את האצטדיון.

הסרטון שמציג את גירושו של הפעיל הפוליטי הדמוקרטי הבכיר מהאצטדיון רק עקב הנפת דגל ישראל הפך לוויראלי בתוך זמן קצר וזכה לתגובות זועמות מצד גולשים שטענו כי מדובר בניסיון השתקה של תומכי ישראל.

בסרטון נראה נורקרוס כאשר הוא צועק ומצביע על אחד המאבטחים, בעוד מאבטח אחר מפיל את הדגל שהציג את דגלי ארה"ב וישראל צמודים אחד לשני. כעבור מספר שניות הובל נורקרוס אל מחוץ לאיצטדיון.

הנהלת האיצטדיון הודיעה כי נורקרוס התבקש לצאת מאחר והנפת דגלים או סמלים פוליטיים אסורה בתחומי האצטדיון כבר שנים ארוכות.

"על פי מדיניות הנהלת האצטדיון, אסורה הנפת שלטים, כרזות או פריטים שאינם קשורים לאירוע, שעלולים לפגוע בפטרונים אחרים, שעלולים לחסום את דעותיהם של אוהדים אחרים או שנחשבים בדרך אחרת מסוכנים או בלתי הולמים על ידי הנהלת הקבוצה. הנהלת האצטדיון שומרת לעצמה את הזכות להחרים שלטים המפרים את מדיניות האצטדיון", מסרה הנהלת האצטדיון.

אחד הגולשים שהגיב על הסרטון כתב: "אני עם ג'ורג' נורקרוס בעניין הזה, ולא עם קבוצת פילדלפיה איגלס. ג'ורג' הציג דגל ארה"ב-ישראל מהסוויטה שלו, שעליה שילם, במשחק היום. אבטחת הקבוצה הסירה אותו פיזית. האיגלס חייבים התנצלות לג'ורג' ולקהילה היהודית".

גולש אחר הוסיף: "אז זה מקובל להציג את דגל קהילת הלהט"ב או "חיי שחורים נחשבים", אבל לא דגל אמריקאי/ישראלי במשחק של האיגלס? ג'ורג' נורקרוס הוצא מהמשחק של פילדלפיה איגלס בגלל שהציג דגל אמריקאי/ישראלי בסוויטה שלו".