נסראללה
נסראללהצילום: רויטרס

נאומו השני מפרוץ המלחמה של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה משך תשומת לב מיוחדת במדינות ערב ובעולם בכלל.

יחד עם זאת, גולשים ברשת שמו לב כי נסראללה, שבנאומו השתלח ואיים על ישראל וארה"ב, ישב על כסא של מותג יוקרתי בארה"ב שעלותו בישראל עומדת על כ-8,000 שקלים.

"הכסא של נסראללה הוא ממותג רהיטי היוקרה 'הרמן מילר' ממישיגן ארה"ב", כתב אחד הגולשים.

בתגובה, רבים ממעריצי נסראללה תקפו: "זה לא מהכסף שלי או שלך - גם אם זה באמת הכסא היוקרתי שאתה מדבר עליו - אז מה זה משנה?"

"איך הגעת לזה שזה אותו הכסא", הלין גולש נוסף. "זה בסדר שיש לכם הרבה תלונות פוליטיות, צבאיות או ריבוניות - אבל אני מציע לצמצם את הילדותיות והטיפשות שלכם על ידי בדיית אשליות".

אתמול (שבת) נסראללה אמר בנאומו כי "בימים האחרונים הייתה עלייה בפעילות שלנו ובכלי הנשק שאנחנו משתמשים, כולל מל"טים מתאבדים. התחלנו להשתמש בטילי 'בורקאן', שיכולים לשאת עד כחצי טון חומר נפץ".

לדברי נסראללה, "בכל יום אנחנו מכניסים רחפני מודיעין המגיעים לחיפה, לטבריה ואזור הצפון. חלק שבים וחלק לא. המטרה היא גם להתיש את כיפת ברזל ואת הפטריוט".

לדבריו, "ישראל פוגעת באזרחים בעזה ומנסה לבלום את ההתנגדות. ילדים רבים נהרגו ואחרים נעקרו מבתיהם. ישראל נוקמת בעזה. אין לה גבולות מוסריים".

"ישראל, באמצעות מעשי הטבח שלה, לא תשיג את מטרותיה. כעת בעולם רואים את האופי האמיתי של ישראל שהורגת ילדים בעוד היא טוענת שהיא מגנה עליהם. ההפגנות הכי חשובות הן אלו בארה"ב ובאירופה מפני שהן לוחצות על הממשלות שם. כל אלה בעולם שהתנגדו להפסקת אש מפני שהיא משרתת את חמאס, כעת קוראים להפסקת אש מלאה".