נטלי סננדג'י, ניצולת הטבח ברעים, משחזרת בשיחה עם ערוץ 7 את רגעי האימה הקשים שחוותה במשך שעות ארוכות עד שהבינה שהצליחה להימלט ממחבלי חמאס.

"לא האמנתי שאני אצא משם בשלום. רצנו איזה ארבע שעות. חשבתי לעצמי 'זה הסוף'. כשמישהו הגיע עם רכב והציל אותנו אחרי כל כך הרבה שעות - הייתי בהלם. ישבתי במכונית ותהיתי אם הכל אמיתי. ארבע שעות של בריחה כשחמאסניקים יורים בך ורודפים אחריך", היא נזכרת ומוסיפה "אחרי חצי שעה של בריחה, הסתכלנו במפה של הטלפון, והבנו שאנחנו רצים לכיוון של עזה. שינינו כיוון ולכל מקום שניסינו לפנות ראינו אנשים רצים לכיוון שלנו כשמישהו רודף אחריהם ויורה בהם".

סננדג'י איבדה באסון חברים - שחלקם הצילו בעצמם חיים של רבים. "לצערי, אח של חבר טוב שלי היה אחד מהדי'-ג'יים במסיבה והבנו אחרי שהוא נהרג תוך שהוא מציל הרבה מאוד אנשים. במקום לרוץ ולברוח הוא נשאר שם והציל חיים".

את זמנה היא מקדישה להסברת העמדה הישראלית בעולם. "מבחינתי, הדבר הכי חשוב שאני יכולה לעשות עכשיו עם הזמן שלי, זה לספר את הסיפור שלי. שאנשים יראו שיש פרצופים מאחורי הסיפור הזה. שזה יכול היה להיות אח שלהם או חבר שלהם. במיוחד למי שבעולם פנה נגדנו, שישמע את הדברים ממי שהיה שם ולא רק באיזו כתבה בטלוויזיה".