הרב יואל מנוביץ', ראש ישיבת הגולן, התייחס בשיעור מיוחד שמסר לפציעתם של שבעה מתלמידי הישיבה בקרבות בעזה, בהם שניים במצב קשה.

"הם נכנסו לבית והיו בו כנראה פיר, נזרק מטען גדול רב עוצמה, אירוע מאוד קשה. המ"פ יפתח שחר הי"ד לוחם שלדג, החליף את המ"פ הקודם שלהם וכעת נמצא איתם בסורוקה כי נפצע לפני כמה שבועות וכעת סועד אותם. 'איתי לניאדו הציל אותי וכעת אני סועד אותו שהוא פה פצוע', הוא אמר. זה מצבנו שהמ"פ שנמצא בבית החולים החליף את המ"פ הקודם שמשפחתו עדיין יושבת שבעה בכרמיאל, אייל שומינוב, אישיות עצומה שהיה בהכשרה שלהם. לכך מצטרף המ"מ איתי סייף הי"ד, הוא הלך איתם מהיום הראשון. אנחנו מרגישים ששלושתם הם חלק מבית המדרש שלנו ולומדים לעילוי נשמתם", אמר הרב מנוביץ' לתלמידים.

הוא הוסיף "אנחנו מודים לקב"ה שברוך השם אין לנו אבידות בנפש אבל יש לנו 7 פצועים, 3 מהם במצב יותר טוב, בהכרה, מתקשרים. אלא שגם כשאומרים שהם פצועים יחסית יותר טוב, צריך להבין שכולם בניתוחים, כולם נכנסים ויוצאים מחדרי ניתוח. הפצוע הקשה מכולם ארי, הכאב הוא עצום, הגיע במצב לא טוב וקיבל המון דם. הוציאו אותו מכלל סכנה אך המחיר שהוא כרות רגלים. זה מדהים לפגוש את המשפחה, אנשים חזקים ומאמינים. ארי שעם כל הכוחות חיים שלו והעמל שלו הישיבה - יעמדו לו לשיקום ארוך".

"אירוע כזה מאוד מחזק את המשפחתיות שלנו, מאוד מחבר את הישיבה ומחבר אותנו. אנחנו חטפנו, צולעים על ירכנו, הקב"ה איתנו, בשמירה כל הזמן, כולם בע"ה יחזרו ונשמח איתם. לשמוע את ההורים, איזו עוצמות, כוחות ואמונה. אמא של ארי לא מדברת על השיקום, היא מדברת על החתונה", סיכם.