סילמן בביקור בקרית ארבע
סילמן בביקור בקרית ארבעצילום: ללא קרדיט

השרה להגנת עידית סילמן ביקרה במועצה המקומית קרית ארבע חברון שם נפגשה עם ראש המועצה ישראל ברמסון יחד עם חברי המועצה וביניהם מ"מ ראש המועצה אליעזר רודריג, מנכ"ל המועצה אורי חבר, גזבר המועצה חיים שחר, ראשי אגפים ומנהלי יחידות מטה במועצה.

במהלך הביקור סקר ברמסון שנכנס לתפקידו לפני ימים אחדים את אתגרי המועצה בתחום הסביבה עליו אמונה סילמן. ברמסון וצוות הניהול הבכיר של המועצה שוחחו עם השרה על הפוטנציאל של המועצה בתחום האנרגיה הירוקה, על תוכניות המועצה במנעד רחב של תחומים לטובת התושבים ועל נושאים שעל סדר היום.

סילמן הבטיחה לסייע ככל שתוכל למועצה ורואה במיקום הגיאוגרפי של המועצה חשיבות גבוהה להתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.

סילמן אמרה לאחר הביקור: "שמחתי להגיע למועצת קרית ארבע חברון לפגישת עבודה ראשונה עם ראש המועצה הנכנס ישראל ברמסון וחברי המועצה לטובת קידום הנושאים הסביבתיים. האחיזה שלנו כאן היא מתוקף זכותנו על ארץ ישראל ואני רואה חובה להעמיק זאת גם בתחום השמירה על הסביבה - באכיפה וטיפול במפגעים חוצי גבולות. יהודה ושומרון לא תהיה החצר הסביבתית האחורית של מדינת ישראל. בהזדמנות זו אני מאחלת הצלחה לראש המועצה ובטוחה כי נפעל יחד למען התושבים".

ברמסון והצוות שאיתו הודו לשרה על הביקור ואמרו כי הם הרגישו שהיא הייתה קשובה מאוד לצרכי המועצה והתושבים.

ברמסון הוסיף: "אני רוצה להודות לשרה סילמן על הביקור החשוב שלה כאן אצלנו בעיר האבות קרית ארבע חברון, הרגשתי שיש אוזן קשבת לצרכים שלנו, שיש רצון לסייע ולעזור. אנחנו כמועצה יחד עם הנהגת המדינה נטפח ונביא לשיגשוג המקום לטובת התושבים".