דודי אמסלם במליאה
דודי אמסלם במליאהצילום: ערוץ כנסת

השר לשיתוף פעולה אזורי והשר במשרד המשפטים, דודי אמסלם, טען כי מאז שהוקמה הממשלה הנוכחית, השמאל פועל בכל דרך להפילה.

"מאז שקמה הממשלה הזו השמאל לא נתן לה מנוחה. ההפגנות, האלימות, בית המשפט. לא נותנים לממשלה למשול מהיום הראשון", אמר בראיון לרדיו 'קול חי'.

"חשבתי שמשהו ישתנה אחרי שמחת תורה, וזה השתנה לזמן קצר אבל השמאל ממשיך בדרכו לחסום כבישים ולייצר אנרכיה", הוסיף.

לדבריו, "אנחנו במלחמה בשתי חזיתות. יש למעלה מ-80 אלף איש שלא בבתים והשמאל בשלו. נכריע את החמאס ואחרי זה נטפל בעשבים השוטים שמפריעים למדינה להתנהל. הם הקימו תנועה ותכננו לשרוף את בית ראש הממשלה, אנשים שהיו בתוך המערכות הביטחוניות ועל זה אתה לא שומע את היועמ"שית אומרת כלום. רק כשזה נוגע לחרדים. המטרה שלהם היא לא לגייס את החרדים אלא להפיל את הממשלה".

"השופטים פסלו חוקים כמו גנבים בלילה במלחמה כדי שלא נשים לב. עכשיו הם רוצים שנעביר את חוק הגיוס. המטרה היא להפיל את הממשלה. גייסו כסף להפלת הממשלה עוד לפני שהיא קמה", הוסיף ותקף. "לדעתי המשנה ליועמ"שית גיל לימון, שהיה העוזר של מנדלבליט – הם יחד המושכים בחוטים. לא מיארה. הייתי מפטר אותם גם תוך כדי המלחמה אם זה היה תלוי בי".

לדעתו הממשלה פועלת בדרך הנכונה. "אנחנו יותר אחראים מהם ובגלל שיש מלחמה זה לא הזמן לרפורמה המשפטית. לנו יש אחריות בניגוד לשופטי בג"ץ וכל החבורה הזאת, אהוד ברק וחבריו שעוד ממשיכים להכפיש ולהסית כל הזמן. לימוד התורה יסוד עצום בעם היהודי, בלי לימוד התורה העם היהודי לא קיים. 3000 שנה החזיקו בלי צבא אבל לא בלי תורה. זו הגחלת של עם ישראל".

הוא טען עוד כי למעלה מ-40 אלף חילונים לא מתגייסים כל שנה. "יש למעלה מ-40 אלף חילונים שלא מתגייסים כל שנה. אגב אני בדקתי את זה, אין פטור לערבים ולמרות זאת הערבים מקבלים פטור מלא והחרדים מגיעים כל שנה להגיש דיחוי בזמן שהערבים הולכים לאוניברסיטה על חשבון המדינה ובחור חרדי שרוצה ללמוד תורה… מי שלומד ימשיך ללמוד ומי שלא שיעשה שירות לאומי וכדומה".

"הם שונאים אותנו כי אנחנו עם השמות ביטון, אוחנה ואמסלם. נתניהו נרדף כי הוא מנהיג אותנו. אם הוא היה מנהיג את ה'הרשקוביצים' הם היו הולכים איתו", סיכם.