המחאה מול משרד אונר"אצו 9

הכניסות למשרדי אונר"א בגבעת התחמושת בירושלים נחסמו (רביעי) על ידי בני משפחות חטופים מפורום תקווה, ארגון אמהות הלוחמים, משפחות שכולות, ועשרות פעילי תנועת צו 9.

הפעילים חסמו במשך שעות ארוכות את הכניסות והיציאות למשרדי הארגון שאנשיו לקחו חלק במתקפה האכזרית על תושבי הדרום בשבעה באוקטובר.

בנוסף במקום הוצג רכב הדומה לרכבים בהם השתמשו מחבלי הנוחב'ה בשבעה באוקטובר. על הרכב עומדים "מחבלים", המבטאים את מעורבותם של עובדי אונר"א בטבח, זאת לאחר שדובר צה"ל חשף כבר מספר פעמים ממצאים המאשרים את המעורבות.

בני משפחות החטופים והמשפחות השכולות שנכחו במקום קראו: "אתם רצחתם וחטפתם את הילדים שלנו. הארגון שלכם לקח חלק פעיל בטבח וגם עכשיו אתם יודעים איפה החטופים ומסרבים לסייע בהשבתם".

רעות בן חיים, מייסדת צו 9 מסרה: "חייבים לשים סוף לפעילות של ארגון הטרור הזה בירושלים. במסווה של סיוע לפליטים הם מגדלים את הדור הבא של המחבלים, את הדור הבא של הטרור, ואנחנו נדאג לשבש את פעילות הארגון עד שממשלת ישראל תוציא אותו מירושלים".

המחאה מול משרדי אונר"אצו 9

טל אלימלך, אמא לארבעה לוחמים אמרה: "כל הייעוד של אונר"א הוא לטפל בפליטים. אמא שלי נמלטה מהנאצים, היא הייתה פליטה, אף אחד לא טיפל בה. הערבים אינם פליטים, הפליטים היחידים כאן בירושלים הם תושבי הצפון. מטה אונר"א לא יכול לשבת בעיר הבירה שלנו תוך שהוא משמש שגריר של חמאס. כל השטח הזה צריך להפוך למקום התיישבות עבור חיילינו. צריך להעיף אותם מפה ולגדוע את הרשע הזה שהוא שליח של החמאס".

רות כהן חברת הארגון הוסיפה: "אונר"א ממלאת תפקיד אחד – סיוע לחמאס בשעת מלחמה. בכל מתחם של אונר"א בעזה, בכל ארון, בכל שקית נמצאו כלי נשק ותחמושת. אונר"א לא מעבירה את התרופות לחטופים, לא דואגת להעביר אות חיים מהם. אנחנו דורשות לפנות מכאן את מטה אונר"א שמתפקדת כנציגות חמאס".

"אונר"א מתפקדת כחמאס"ארגון אמהות הלוחמים