"הנוח'בות בדרך לכפר סבא - לא מחכים לטבח הבא"מטה קו התפר

מטה 'קו התפר' מציג סרטון חדש של מחבלי חמאס בדרך לכפר סבא, ראש העין, כפר יונה, חורשים, חדרה וקרית גת, וקורא לעצור את הטבח הבא כבר כעת.

בסרטון מוצגים מחבלי נוח'בות מהשבעה באוקטובר עושים דרכם לישראל, לצד מפות המראות את הקרבה של ערי ישראל לאורך קו התפר לערים הערביות ביו"ש. במטה קו התפר מזהירים כי אם לא יהיה שינוי ביחס של מערכת הביטחון וצה"ל למתרחש ביהודה ושומרון, התמונות של השבעה באוקטובר עלולות לחזור גם בערי המרכז ויישובי קו התפר.

בסרטון מופיעות מספר ערים שנמצאות על קו התפר, מצפון לדרום. בין הערים המופיעות ישנן את כפר סבא, ראש העין, עפולה, כפר יונה, חורשים וחדרה.

"הנוח'בות בדרך - לא מחכים לטבח הבא", נכתב בסרטון. בשבועות הקרובים צפויים גם הפגנות מחאה ביישובי וערי קו התפר.

ממטה קו התפר נמסר: "בחודשים האחרונים אנחנו עדים לכך שההרתעה ביו"ש, שהייתה עם תחילתה של המלחמה, הולכת ומתמוגגת. צה"ל אומנם פועל במקומות האלה, אך הסרטונים שיוצאים מלב ליבם של הערים הפלסטיניות, גם בימים האחרונים, מראים שהפעילות הזאת אינה מספיקה. אנו דורשים מהממשלה וממערכת הביטחון שלא לחזור על הטעות של עוטף עזה, ולא לתת לקונספציה שוב להתנפץ לנו בפנים. אנחנו חרדים לגורל היישובים שלנו, ומפחדים על חיינו וחיי משפחתנו. הכתובת נמצאת על הקיר, ואסור להתעלם ממנה".