מבין כותלי הבתים בעזה: אליסף פיניש, הזמר הסרוג שפורץ את דרכו בעולם המוזיקה, הוציא כעת שיר חדש ובו מעלה את תחושותיו בעמוקות על המלחמה, על הפחד במהלך הדרך, בלחימה ברצועה הרחק מהבית ועל התקווה לשחרר את החטופים לראות אור חדש, לראות מציאות טובה.

"השיר נכתב בתחילת המלחמה כשעוד לא היו לי מילים", אומר פיניש. "לפעמים אין ביכולתי לתאר את המצב, את הקושי והדאגה. הכול גדול מידי, בלתי נתפס ואין מילים שיכולים להסביר את שמרגישים. אותי זה מזמין להיכנס פנימה, לעומק, למקום מופשט יותר".

אליסף מסביר כי השיר נכתב "כמו סיפור לילד קטן, כשהילד הקטן שבי מרגיש שאנחנו בחושך, בלילה ארוך שלא נגמר והוא מפחיד. אני נלחם בשטח וחושב על כל חטוף וחטופה הנמצאים אי שם באפילה. ואני, גם אני מפחד. אך אני אומר לו, לילד שבי, לילד החטוף בשבי, כי אם תחזיק מעמד עוד כמה שעות תראה זריחה, תראה יום חדש, נגיע אלייך ונציל אותך. ואני מבטיח שאם רק תנשום את זה פנימה, תחלום על זמן אחר, על מקום אחר, עוד נגיע ותראה שעוד רגע תבוא זריחה והלב יאיר".

פיניש מסיים כי "אני מתפלל ורוצה להגיד לחטופים שנמצאים באפלה - תחזיקו עוד כמה שעות, והלוואי הלוואי! עוד תראו אור שמש, אור משפחה ועם מואר לקראתכם".