בניהו ביטון ז"ל, צעיר ירושלמי ששירת ביחידת אגוז ונרצח במסיבת הנובה ב-7 באוקטובר, היה מוסיקאי וכתב, הלחין, וביצע שירים פרי עטו.

היום (ראשון) רואה אור השיר ''לעמוד זקוף" שהופק בזכות הסרטונים שהותיר אחריו עם שיריו. מדובר בשיר הראשון בפרויקט "נצח" -להנצחה והפקת המוסיקה והאומנות של נרצחי הטבח והנופלים.

מטרת הפרויקט היא להעניק קול, במה והמשכיות למוסיקה ולאומנות שייצרו הנרצחים והנופלים במלחמת 'חרבות ברזל'.

הוא הוקם על ידי חמישה מוסיקאים ומפיקים נתי וייס, רועי זינגר, נועם בן שבת, תום חלד, לי אוסי ונועה יפה, אחותו של בניהו ז"ל, שחבריהם ובני משפחותיהם נרצחו במסיבה.

יפה אמרה כי "לבניהו הייתה תשוקה גדולה למוסיקה והמטרה שלו בחיים הייתה לתת חיבוק, אהבה וניגון לכל אדם שפגש בדרכו. לעבוד עם חברי פרויקט נצח באולפן ולהוציא לאור את השירים של בניהו, מעניק לי תחושה של עוד מעט מהרגעים היפים שלנו ביחד, כשהיינו מנגנים, שרים ויוצרים מוסיקה".

לדבריה, "בניהו חי בשמחה, הוא קידש אותה וידע לחיות כמו שרבים וטובים טרם למדו. הוא כתב, הלחין ושר ומאז שהיה ילד קטן, היינו מנגנים ביחד בכל רגע פנוי, מייצרים לעצמנו עולם קסום של צלילים וקולות של שני אחים הקשורים בנפשם. אלו הרגעים שאני הכי מתגעגעת אליהם ושום דבר לא יכול להשלים את הבור, הכאב והחסר שנותר בי. לעבוד עם החברים של פרויקט נצח, באולפן ולהוציא לאור את השירים של בניהו, מעניק לי תחושה של עוד מעט מהרגעים היפים שלנו ביחד, כשהיינו מנגנים, שרים ויוצרים מוסיקה".