סרטון ששיתף הנשיא לשעבר דונלד טראמפ בחשבון הרשת החברתית Truth Social עורר סערה, לאחר שהקריין בסרטון הבטיח כי אם טראמפ ינצח בבחירות "הכח התעשייתי יגדל, תחת הרייך המאוחד".

המילה "רייך" מקושרת לרייך השלישי של היטלר, גרמניה הנאצית. בסרטון הפרסומת בן 30 השניות נשמע קריין אומר "מה יקרה אחרי שטראמפ ינצח? מה הלאה עבור אמריקה?".

מיד לאחר מכן נשמע הקריין מקריא כותרות לכאורה מתוך התקשורת האמריקאית לאחר ניצחון היפוטתי של טראמפ: "הכלכלה פורחת, הגבולות נסגרים ו-15 מיליון חייזרים מגורשים, החוזק התעשייתי גדל משמעותית, מונע מיצירת רייך מאוחד".

קרולין לאוויט, דוברת הקמפיין של טראמפ, אמרה כי "זה לא היה סרטון קמפיין, הוא נוצר על ידי חשבון אקראי באינטרנט ופורסם מחדש על ידי עובד שברור שלא ראה את המילה "רייך" בזמן שהנשיא היה בבית המשפט".

סוכנות הידיעות AP דיווחה כי הטקסט שהופיע בסרטון של טראמפ הועתק מתוך ויקיפדיה. בערך על מלחמת העולם השנייה נכתב כי "החוזק והייצור התעשייתי הגרמני גדלו באופן משמעותי לאחר 1871, מונע על ידי יצירת רייך מאוחד".

דובר הבית הלבן, אנדרו בייטס, אמר בהצהרה לתקשורת כי "זה מתועב, מחליא ומחפיר עבור כל אדם לקדם תוכן הקשור לממשלה הנאצית של גרמניה תחת אדולף היטלר".

דובר הקמפיין של ביידן, ג'יימס סינגר, הוסיף כי "טראמפ לא משחק משחקים. הוא אומר לאמריקה בדיוק מה הוא מתכוון לעשות אם יחזור לשלטון: לשלוט כדיקטטור על 'רייך מאוחד'". ביום שלישי בבוקר, לאחר הסערה שעורר הסרטון, הוא הוסר מחשבון הרשת החברתית של טראמפ.