מגישת הטלוויזיה דורין אטיאס מתחה ביקורת חריפה על משתתפי התכנית "הפטריוטים" בערוץ 14.

השפית רותי ברודו שהתראיינה לפודאקסט בהגשתה של אטיאס אמר כי "העניין של הפוליטיקה, של מה שקורה כאן במדינה, אתה מסתכל על הסיפור של ערוץ 14... אני מסתכלת על הרייטניג של מאסטר שף. זה היה כמעט 20 (%) ואתה מסתכל על הבא בתור ואתה רואה שזה ערוץ 14 עם הפטריוטים".

אטיאס קטעה את דבריה ושאלה אם היא רואה לפעמים את הפטריוטים. בתגובה ברודו השיבה שלא.

"זו תכנית מסקרנת מאוד", אמרה אטיאס. "זה מסקרן אותי לראות מה מניע את היצורים האלה. זה חקר אנתרופולוגי".

עוד אמרה: "זה כמו שאני אוהבת לראות האח הגדול. אני לפעמים רואה את זה על 'מיוט'".

איש התקשורת אברהם גרינצייג הגיב ברשת החברתית X: "אני דווקא בחנתי את מאסטר שף מבחינה אנתרפולוגית. נדמה לי שהעובדה שיש אחוזי צפיה נאים לתוכנית שעוסקת בבישול אוכל מוכיחה שגם אם דרווין טעה והאדם לא התפתח מהקוף, הוא בהחלט יכול להתקרב לאיכויות של הקוף".

הגולשת איילה בלום כתבה: "מדהים איך שזה מטריף אותם לראות את ההצלחה של ערוץ 14. כל מה שיש להם זה רק אלילות של אוכל ואלילות של עצמם. מעבר לזה הם אנשים ריקנים פוצים מתנשאים שכל הזמן חושבים רק על עצמם. לראות תוכנית של הפטריוטים מצליחה מטריפה את דעתם. התוכנית שהיא הכל הפוך מהם, לא רק דעות, גם טבעי אנושי ועממי".

הגולש הרצי שוורץ כתב: "יושבות שתי צנצנות עם מנת משכל ומידת הגינות בגובה של שלולית מיובשת ומנסות בסגנון של כיתה א' לרדת על ערוץ 14 ובמיוחד על תוכנית הפטריוטים. לא מחמיא להן הדרך בה הן מנסות לבטא את השנאה שלהן לערוץ, אבל מה שעובד בשבילן".

הגולש מיכאל כתב: "רותי ברודו בקטע של שימור לקוחות. הקליינטים מהשמאל אוהבים לפתוח את הבוקר עם קפה, מאפה ושנאת האחר".