דודי אמסלם
דודי אמסלםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

השר לשיתוף פעולה אזורי, דודי אמסלם, תהה הבוקר (ה') מדוע לצד הדרישה המופנית כלפי הצעירים החרדיים אף לא אחד מבין המתנגדים לחוק הגיוס אינו דורש מהצעירים הערביים להתגייס

"גנץ הוא לא משגיח הכשרות שלנו. חוק הגיוס היה בקווי היסוד של הממשלה, מי שזה לא התאים לו יכול היה לא להיכנס לממשלה", אמר בפתח דבריו לרדיו 'קול חי'.

עוד ציין השר: "בחור חרדי צריך ללכת ללשכת גיוס. בחור ערבי אפילו לא מקבל צו. במקום זה הוא הולך לאוניברסיטה, מפגין עם דגלי אש"ף והמדינה מממנת אותו. בג"ץ דחה את העתירות שלי מסיבה אידיוטית, של אי מיצוי הליכים. אני מבקש לאכוף את החוק הקיים".

אמסלם התייחס לעתירות שהגיש בנושא: "בוודאי שאני לא מצפה מבג"ץ לכלום, אבל לפעמים אתה שם לצבועים מראה. אנחנו עובדים על דעת הקהל. אתה מנסה להראות כמה הצביעות והשקר עמוק אצל אותם שופטים".

אמסלם אף התייחס לפרסום סרטון התצפיתניות שנחטפו בשמחת תורה: "אין שאלה שאנחנו צריכים להביא אותם כמה שיותר מהר. מה שמעניין את ערוצי התבהלה זה רק להפיל את הממשלה, אז אותם אני לא סופר. אנחנו צריכים לעקור את שורש הרע בעזה וגם להחזיר את החטופים".

בדבריו הוסיף: "אני אומר מהיום הראשון שלא אצביע בעד שום עסקה בחלקים כי אז חלק מהחטופים לא יחזרו אף פעם. יש כאלה שחושבים אחרת. זו מחלוקת לשם שמים".