חבר הכנסת צבי סוכות (הציונות הדתית) מתייחס בריאיון לערוץ 7 להמשך המלחמה ולקידום חוק חדש לפיו ישראל תחלט מכספי הסילוקין לרש"פ את שווי משכורות המחבלים שיועברו לטיפול בנפגעי טרור.

"בשלב הזה אנחנו נמצאים באחד האירועים הכי מאתגרים שהיו למדינת ישראל מאז הקמתה", פותח סוכות ומשתף: "אני ראיתי את תכנית המלחמה מאז תחילתה. אני מודאג ממה שקורה בגבול הצפון. יש יותר מדי קולות להסכם עם חיזבאללה. הדבר הזה הוא אסון למדינת ישראל".

סוכות מוסיף ומזהיר כי "אם חלילה יהיה הסכם, אנחנו נפגוש את כל יישובי הצפון חלילה כבושים בשנים הקרובות. לכן זה משהו שאסור להסכים לו בשום פנים ואופן".

על הירי מטולכרם ליישוב בת חפר אומר סוכות כי "מדינת ישראל לא יכולה לחכות עד שתרצח משפחה חלילה בעמק חפר או במירב ובכל מקום אחר שהוא על הגבול". הוא מציע: "יש חמושים, צריך מבצעים כבדים וקשים, לתת יד הרבה יותר חופשית לצה"ל".

על קידום חוק קיזוז כספי משכורות מחבלים אומר סוכות כי החוק "עבר בקריאה טרומית ברוב גדול מאוד, למעט חברי הכנסת תומכי הטרור".

לגבי הרשות הפלסטינית אומר סוכות לסיום: "נגמרו המשחקים. מדינת ישראל לא מפחדת לפגוע ברשות הפלסטינית, מדינת ישראל תפגע ברשות הפלסטינית כל עוד היא תומכת טרור. כל עוד ילחמו בנו הם יקבלו תגובה והיא תהיה קשה וכואבת".