חגי לובר מוחה בהפגנות השמאל
חגי לובר מוחה בהפגנות השמאלללא קרדיט צילום

שיכורי כוח מניצחונם על הרפורמה המשפטית הם שועטים ברחובות, רומסים מחסומים, ומתעמתים עם שוטרים. נחושים לכפות את דעתם באמצעות הטלת אימה.

הם שורפים את הרחובות, מסתערים על בית ראש הממשלה, ומתעללים באזרחים חסרי ישע בחסימות כבישים אלימות.

בביטחונם הרהבתני בצדקתם המוחלטת, הם משמיצים ומקללים את כל מי שלא הם, מעליבים משפחות חטופים מן המחנה האחר, ומשפילים את נבחרי הציבור שאינם חושבים כמוהם.

אין להם אלוהים. כי מבלעדיהם אין אלוהים. כי להפגין על פי הרישיון זה לחלשים. כי לומר את דעתך מבלי לקלל את היריב זה לתמימים. והם? הם נלחמים. רק כך. רק בכוח.

והם לא מבינים. הם לא מבינים שהם ממיטים עלינו חורבן, במו טירופם. וכשהם מנסים להלך אימים על העם והממשלה, הם מפסידים אותי. אני, שתומך בממשלת אחדות ובחירות מוקדמות. אני ושכמותי רבים, גם אנחנו מתחילים לחשוש שאולי אם תענה תביעתם לבחירות ועסקה, יבינו גם מגזרים אחרים שהאלימות משתלמת.

והכרעת העם בבחירות, אינה מחייבת. וחוקים שנחקקו כחוק, נועדו להפרה. ושכולם יכולים לכפות את דעתם בכוח ובאלימות. רק כי הם בעיניהם צודקים, והם הגיבורים שמצילים את הדמוקרטיה, או את התורה, או ארץ ישראל.

הו אז...אנחנו במלחמת אחים. כמו אז בבית השני. שהסיקריקים האלימים הובילו לחורבן הבית. אנחנו באותו מצב. אולי גרוע יותר.

אחים לנשק, מחאת ההייטקיסטים והקפלניסטים, התנועות המובילות את ההפגנות, הוקיעו והקיאו את האנשים האלה מקרבכם. אימרו בקול צלול וברור שהם עשבים שוטים ושאתם מסגירים אותם למשטרה. ושהסדרנים שלכם עצמכם, יחסמו את דרכם מלהשתתף ולהכתים את ההפגנות שלכם.

הבדלו מהעדה הרעה הזו. ואם לא תעשו כן - ידכם במעל.

אתם שנירמלתם ועודדתם סירוב פקודה מול ממשלה נבחרת. אתם שהבטתם בעיני, והבטחתם שלמדתם את הלקח לאחר 7 באוקטובר, אתם שרוצים, וזכותכם לחשוב כך, להחליף את הממשלה - שבו והידברו.

רק כך ניתן יהיה להגיע להסכמות על ממשלת אחדות והקדמת בחירות, באחדות. לא בכפייה. לעולם לא.

ואם תמשיכו לעודד אלימות בהפגנות, או אפילו להתעלם ולא לגנות את השורפים, החוסמים, המקללים והפורצים - הפסדתם רבים כמוני ומשאלת ליבכם להחלפת השילטון לא תתקיים לעולם.

חישבו שוב, חגי לובר - חלק ממשפחת השכול, שאלימות בין אחים קורעת את ליבם. שוב.